روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تایید ورزشگاه شهید کاظمی توسط AFC | ورزشگاه شهید کاظمی در از منبع قطره. "

تایید ورزشگاه شهید کاظمی توسط AFC | ورزشگاه شهید کاظمی در

ورزشگاه شهید کاظمی در بخش زمین و تاسیسات، آماده پذیرایی از تمرین تیم ژاپنی شده است و رییس کمیته مسابقات AFC نیز از آن بازدید داشت. - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: بنا بر اعلام حسین علیپور مشاور باشگاه، ورزشگاه شهید کاظمی که محل تمرین امروز پنج شنبه تیم کاشیما آنتلرز خواهد بود کاملا برای این امر مهیا شده است. چمن ها به میزانی که ژاپنی ها خواسته بودند کوتاه شده است و تاسیسات و امکانات مورد نیاز که از قبل فراهم بود، مورد بررسی قرار گرفت. بنابر همین اعلام، پاول لوزانوف هم روز چهارشنبه از این ورزشگاه بازدید و آن را از جهت ضوابط کنفدراسیون در بخش های امنیت ، بازاریابی و سایر موارد بررسی و تایید کرد. **** بنا بر اعلام کمیته داوطلبی که مسوولیت آن با دکتر باقریان مسوول مرکز علمی کاربردی پرسپولیس است؛ داوطلبان برگزیده که در شاخه های مختلف و طبق پروتکل های اعلامی از سوی AFC ، گزینش شده اند و طی روزهای گذشته کارگاه های آموزشی داشته اند، امشب در یکی از هتل های تهران در همایشی حضور پیدا می کنند. بنا بر اعلام صورت گرفته، بعضی از مسوولان باشگاه، ستاد تشکیل شده از سوی باشگاه برای لیگ قهرمانان و تنی چند از مسوولان کنفدراسیون در این همایش حضور پیدا می کنند. هدف از این برنامه، آشنایی داوطلبان با یکدیگر، با مقام های مرتبط و آشنایی بیشتر با شرح وظایفشان است.کلید واژه ها: ورزشگاه - کنفدراسیون - پرسپولیس - تاسیسات - شهید - لیگ قهرمانان - علمی کاربردی - همایش - ژاپنی - بازاریابی - قهرمانان - چهارشنبه - شنبه - کاربردی - پذیرایی - مسابقات - کارگاه - علیپور - امروز - تهران - گزینش - مشاور - امنیت - دکتر - علمی - زمین - صورت

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تایید ورزشگاه شهید کاظمی توسط AFC | ورزشگاه شهید کاظمی در از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×