روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انگیزه خاص ستاره پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع قطره. "

انگیزه خاص ستاره پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا

حدود یک ماه قبل و پیش از دیدار دوستانه تیم ملی عراق مقابل آرژانتین، بشار رسن مادر خود را از دست داد تا لحظاتی دشوار را تجربه کند اما حالا این ستاره عراقی تنها یک هدف دارد؛ - فتح لیگ قهرمانان آسیا. در روز 11 اکتبر، بشار در اردوی تیم عراق برای دیدار دوستانه مقابل آرژانتین بود اما او نمی دانست در یک روز زودتر فوت کرده است و گرچه پدر بشار مدیر تیم عراق را مطلع کرده بود اما از آنها خواست تا بعد از بازی به پسرش این خبر تلخ را اطلاع بدهند. بشار خیلی به مادرش وابسته بوده و این خبر تراژیک شوک بزرگی برای این هافبک جوان بود. بشار مجبور بود یک هفته بعد اردوی تیم ملی عراق را در عربستان به دلیل حضور در جمع بازیکنان پرسپولیس برای دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ترک کند. بشار در این رابطه گفت: من هرگز آن روز را فراموش نخواهم کرد. برای من من خیلی دشوار بود که مادرم را در جوانی از دست بدهم. او برای من هم مادر و و هم یک دوست بود. دیگر بازیکنان دیگر می دانستند که مادر من فوت کرده اما خود را حفظ کرده بودند و من در دیدار برابر آرژانتین تا پایان حضور داشتم. وی ادامه داد: بعد از 7 روز تلخ و عزاداری در کنار خانواده من به ایران بازگشتم و تنها در یک یا 2 جلسه تمرینات پیش از بازی با السد شرکت کردم. احساسی همزمان از غم و شادی داشتم زیرا مادرم همیشه اولین کسی بود که بعد از هر بازی با من تماس می گرفت اما دیدار مقابل السد اولین بازی من بعد از مرگ او بود. بعد از سوت پایان دریافتم که دیگر نمی توانم با او صحبت کنم و شرایط برایم وحشتناک بود. بازی حیاتی بشار برای کمک کردن به پرسپولیس در جریان فینال روز شنبه در تهران مقابل کاشیما آنتلرز باید غم و اندوه خود را کنار بگذارد. اما بشار در مورد این بازی خوش بین بوده و معتقد است بازیکنان پرسپولیس می توانند شرایط را در خانه تغییر داده و برای اولین بار فاتح لیگ قهرمانان آسیا شوند. " بشار گفت: این دیدار یک بازی تاریخی برای پرسپولیس و به ویژه برای من پس از پیروزی در جام AFC در سال 2016 خواهد بود. رسیدن به فینال، به خودی خود، یک دستاورد بزرگ است اما ما پیش از فینال موفق به شکست تیم های قوی تری مانند الوحیل و السد هم شده ایم. وی گفت: ما در بازی رفت و خصوصا در نیمه دوم به خوبی 45 دقیقه نخست بازی نکردیم اما اگر عملکرد معمول خود را ارائه دهیم، می توانیم با کسب قهرمانی تاریخ ساز شده و ماه آینده در جام باشگاه های جهان هم شرکت کنیم. اگر بشار موفق شود با لباس پرسولیس در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان قهرمانی دست یابد، حقیقتا یک سال تاریخی و فوق العاده را سپری کرده است.کلید واژه ها: لیگ قهرمانان آسیا - قهرمانان آسیا - لیگ قهرمانان - بازی - پرسپولیس - قهرمانان - بازیکنان پرسپولیس - دیدار - دیدار دوستانه - مادر - بازیکنان - آرژانتین - تیم ملی عراق - قهرمانی - آسیا - عراق - تاریخ - اولین - تیم ملی - عنوان قهرمانی - تاریخی - اردوی تیم ملی - ستاره - شرایط - فوق العاده - جوان - موفق - بزرگ - خانواده - وحشتناک

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انگیزه خاص ستاره پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×