روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عکس ؛ تصویری دلخراش برای پرسپولیسی ها از مچ پای ستاره برانکو از منبع قطره. "

عکس ؛ تصویری دلخراش برای پرسپولیسی ها از مچ پای ستاره برانکو

پزشک تیم پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که امید عالیشاه با بهبود مصدومیت به دیدار مقابل کاشیما آنتلرز برسد اما در ادامه تصویری از مچ این بازیکن می بینید. - قرار داده بود تا مجددا به ترکیب تیمش برگردد ولی آسیب دیدگی او منجر به شایعاتی درباره حضور یا غیبت اش در این مسابقه حساس شد. عالیشاه به دلیل آسیب دیدگی مچ پا دور از تمرینات گروهی پرسپولیس بود و زیر نظر کادر پزشکی سرخ پوشان مراحل درمان خود را انجام می داد تا امیدوار به بازی برابر کاشیما آنتلرز باشد، اما صبح امروز رسانه ها اعلام کردند این بازیکن به طور قطع مقابل تیم ژاپنی حضور نخواهد داشت. در همین خصوص دکتر علیرضا حقیقت به سایت باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: کار روی مچ پای عالیشاه ادامه دارد؛ او روز گذشته(چهارشنبه) راه رفتن کنار زمین را انجام داد. وی ادامه داد: مچ پای او التهاب دارد و سعی ما بر کاهش التهاب و درد با اقداماتی است که در حال انجامش هستیم؛ تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم و باید منتظر شرایط او در تمرین روز جمعه باشیم. این تصویر آخرین وضعیت مچ پای امید عالیشاه است و کادرپزشکی امیدوار است علیرغم این ورم و کبودی با توجه به حساسیت بازی فینال او را به دیدار روز شنبه برساند. " پزشک پرسپولیس درباره اینکه امیدواری برای رسیدن عالیشاه به بازی با کاشیما آنتلرز تا چه میزان است، ابراز کرد: طبعا امیدواریم برسد که روی پای او به این شکل کار می کنیم؛ تمام اعضای کادر درمانی از من و آقای میثم علیپور تا بچه های ماساژور چه در مورد عالیشاه و چه برای موارد خفیف دیگر، 24 ساعته در حال کار هستیم تا بازیکنان در بهترین حالت در اختیار کادر فنی باشند. حقیقت یادآور شد: مورد مشابه عالیشاه را قبل از این ها برای بشار رسن هم داشتیم که به بازی رسیده بود و باید دید مچ پای عالیشاه چطور جواب می دهد؛ خود او هم با روحیه و تعصب تلاش می کند تا اگر لازم شد به تیم کمک کند. با توجه به شرایط کمبود بازیکن پرسپولیس، بدون تردید حضور عالیشاه می تواند کمک حال برانکو در دیدار مقابل کاشیما آنتلرز باشد ولی غیبت او احتمالا منجر به تغییراتی در ترکیب این تیم و حضور ثابت نفراتی مثل آدام همتی در فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.کلید واژه ها: عالیشاه - پرسپولیس - بازی - امید - امید عالیشاه - آسیب دیدگی - لیگ قهرمانان آسیا - پزشک - تصویر - دیدار - باشگاه پرسپولیس - قهرمانان آسیا - برانکو - تصویری - لیگ قهرمانان - پرسپولیسی ها - ترکیب - درمان - پزشکی - شرایط - قهرمانان - شنبه - بازیکنان - بهترین - علیپور - حساسیت - مسابقه - ستاره - ساعته - ژاپنی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عکس ؛ تصویری دلخراش برای پرسپولیسی ها از مچ پای ستاره برانکو از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×