روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه جدا تمرین کرد | تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز از منبع قطره. "

عالیشاه جدا تمرین کرد | تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز پنجشنبه را در نوبت بعدازظهر و در زمین پژوهشگاه نفت انجام داد. - " و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز پنجشنبه را از ساعت 16 در زمین پژوهشگاه نفت زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.بازیکنان پیش از آغاز تمرین، در زمین حاضر شدند و به پاسکاری و کار با توپ پرداختند.آغاز رسمی تمرین از ساعت 16 با سوت برانکو اعلام شد و بازیکنان زیر نظر مارکو برای گرم کردن بدن ها با او همراه شدند.سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. برانکو و زلاتکو هدایتگر تمرین دو گروه بودند که به فوتبال هدفمند روی آوردند.گلر ها هم با ایگور به مرور تمرینات اختصاصی پرداختند.مارکو بار دیگر بازیکنان را در اختیار گرفت و با کار های سرعتی، بدنسازی کردند.امید عالیشاه نیز تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام داد.ارسال از جناحین و ضربه به سمت دروازه بخش بعدی تمرین بود که با انتقال نکات لازم از سوی برانکو انجام شد.یک خبرنگار از روزنامه های کرواسی در محل تمرین قرمزپوشان حضور یافت و به تهیه گزارش پرداخت.فوتبال درون تیمی، مرحله بعدی تمرین بود که پس از آن بازیکنان به زدن ضربات ایستگاهی روی آوردند.کلید واژه ها: بازیکنان - برانکو - فوتبال - تیم فوتبال پرسپولیس - پرسپولیس - پژوهشگاه - عالیشاه - زمین - امروز - تیم فوتبال - ساعت - خبرنگار - بدنسازی - روزنامه - انتقال - کرواسی - برگزار - دروازه - گزارش - همراه - پزشکی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عالیشاه جدا تمرین کرد | تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×