روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اظهارنظر پزشک پرسپولیس درباره مصدومیت امیدعالیشاه | تمام از منبع قطره. "

اظهارنظر پزشک پرسپولیس درباره مصدومیت امیدعالیشاه | تمام

تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم تا عالیشاه را به بازی برسانیم و امیدواریم که این اتفاق بیفتد. - به گزارش سایت قطره و به نقل ازتهران24"، علیرضا حقیقت درباره مصدومیت هافبک پرسپولیس اظهار داشت: کار روی مچ پای عالیشاه ادامه دارد. او روز چهارشنبه راه رفتن کنار زمین را انجام داد. وی ادامه داد: مچ پای او التهاب دارد و سعی ما بر کاهش التهاب و درد با اقداماتی است که در حال انجامش هستیم. تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم و باید منتظر شرایط او در تمرین روز جمعه باشیم. پزشک پرسپولیس درباره اینکه امیدواری برای رسیدن عالیشاه به بازی با کاشیما آنتلرز تا چه میزان است، خاطر نشان کرد: طبعا امیدواریم برسد که روی پای او به این شکل کار می کنیم. تمام اعضای کادر درمانی از من و آقای میثم علیپور تا بچه های ماساژور چه در مورد عالیشاه و چه برای موارد خفیف دیگر، 24 ساعته در حال کار هستیم تا بازیکنان در بهترین حالت در اختیار کادر فنی باشند. مورد مشابه عالیشاه را قبل از این برای بشار رسن هم داشتیم که به بازی رسید. باید دید مچ پای عالیشاه چطور جواب می دهد. خود او هم با روحیه و تعصب تلاش می کند تا اگر لازم شد به تیم کمک کند.کلید واژه ها: عالیشاه - پرسپولیس - بازی - پزشک - بازیکنان - چهارشنبه - بهترین - علیپور - گزارش - ساعته - شرایط - میزان - زمین - کاهش - جمعه - نشان

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اظهارنظر پزشک پرسپولیس درباره مصدومیت امیدعالیشاه | تمام از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×