روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جانشین نعمتی در ترکیب پرسپولیس مشخص شد | سرمربی تیم فوتبال از منبع قطره. "

جانشین نعمتی در ترکیب پرسپولیس مشخص شد | سرمربی تیم فوتبال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد از بازیکن شماره 21 خود در بازی با کاشیما استفاده کند و این موضوع را قبل از مصدومیت امید عالیشاه هم مطرح کرده بود. - خبرگزاری فارس: به دلیل محرومیت سیامک نعمتی از بازی مقابل کاشیما در بازی برگشت که روز شنبه برگزار می شود آدام همتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس در ترکیب سرخ پوشان به میدان خواهد رفت. برانکو حتی قبل از اینکه امید عالیشاه مصدوم شود قصد داشت از آدام همتی در بازی برگشت فینال استفاده کند و این موضوع را در دبی به همتی گفته بود و حتی در تمرینات از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده می کرد اما حالا با مصدومیت امید عالیشاه کار برای سرمربی پرسپولیس سخت تر شده است. روی نیمکت تیم پرسپولیس بازیکن مطرح و تأثیرگذاری حضور ندارد و سرمربی این تیم مجبور است از بازیکنان جوان خود به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کند.کلید واژه ها: پرسپولیس - بازی - امید عالیشاه - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس - عالیشاه - تیم فوتبال پرسپولیس - ترکیب - سرمربی پرسپولیس - ترکیب پرسپولیس - همتی - برگزار - امید - تیم فوتبال - بازیکنان - جوان - خبرگزاری - محرومیت - فوتبال - برانکو - سیامک - شنبه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جانشین نعمتی در ترکیب پرسپولیس مشخص شد | سرمربی تیم فوتبال از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×