روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راهنمای تماشای فینال آسیا برای شهرستانی ها | اگر جزو هواداران از منبع قطره. "

راهنمای تماشای فینال آسیا برای شهرستانی ها | اگر جزو هواداران

اگر جزو هواداران پرسپولیس در شهرستان ها هستید و می خواهید برای بازی فینال به تهران بیایید، این گزارش را حتما بخوانید. - ورزش سه: کمتر از دو روز تا بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است؛ دیداری که حساس ترین و بزرگترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس می باشد و بدون شک میلیون ها هوادار این تیم، علاقه داشته و دارند که این بازی را از نزدیک تماشا کنند. اما از بین این خیل عظیم هواداری تنها 80 هزار نفر می توانند راهی ورزشگاه آزادی شوند. نیمی از طرفداران که به دلیل قانونی قادر به حضور در ورزشگاه نیستند، برخی دیگر شاید به خاطر توان اقتصادی پایین نتوانند به ورزشگاه بروند و البته بسیاری از هواداران هم به دلیل ناکامی در خرید بلیت، بازی فینال را از دست داده اند. در بین 80 هزار هواداری که برای تماشای بازی به ورزشگاه آزادی می روند، قطعا هزاران شهرستانی هم وجود دارند که برخی برای اولین بار به پایتخت می آیند تا در بزرگترین استادیوم کشور، فینال لیگ قهرمانان را تماشا کنند. این گزارش برای آن ها نوشته شده و راهنمای جامع سفر به تهران برای تماشای مسابقه است، البته محتوای آن به درد پایتخت نشینان نیز می خورد. * صبح روز بازی به تهران بیایید خیلی ها از شوروشوق زیاد، تصمیم می گیرند چند روز قبل از بازی به تهران بیایند که این برای کسانی که در پ�

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راهنمای تماشای فینال آسیا برای شهرستانی ها | اگر جزو هواداران از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×