روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • قطره
  • استقلال خیلی جلوتر است پرسپولیس آینده ای ندارد ؛ بدون پول گرفتن هم برای استقلال بازی می کنم

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال خیلی جلوتر است پرسپولیس آینده ای ندارد ؛ بدون پول گرفتن هم برای استقلال بازی می کنم از منبع قطره. "

استقلال خیلی جلوتر است پرسپولیس آینده ای ندارد ؛ بدون پول گرفتن هم برای استقلال بازی می کنم

امیرحسین صادقی کاپیتان سابق و محبوب تیفوسی های آبی در گفتگو یی در مورد مسائل مختلف استقلال صحبت کرد که خلاصه آن را در زیر می خوانید. نوشته استقلال خیلی جلوتر است پرسپولیس آینده ای ندارد ؛ - امیرحسین صادقی کاپیتان سابق و محبوب تیفوسی های آبی در گفتگو یی در مورد مسائل مختلف استقلال صحبت کرد که خلاصه آن را در زیر می خوانید. کاپیتان سابق و محبوب تیفوسی های آبی در گفتگو یی در مورد مسائل مختلف استقلال صحبت کرد که خلاصه آن را در زیر می خوانید. نتایج این فصل استقلال، انتقادات زیادی را متوجه تیم و باشگاه کرده است. این وضعیت را چگونه می بینید؟ امیرحسین صادقی گفت: یادم می آید زمانی که جوان بودم و با 19-20 سال سن دراستقلال بازی می کردم، هر پیشکسوت یا کارشناسی که در روزنامه ها و رسانه ها انتقاد می کرد، به سر تمرین می آمد و خودش شرایط تیم را از نزدیک می دید. این مساله برایم جالب بود چون هرکسی انتقادی داشت می آمد، صحبت می کرد، مشورت می کردیم و همه با هم سازندگی می کردیم. امروز، عده ای از عزیزان که دلسوز استقلال هستند و دوست دارند این تیم نتیجه خوب بگیرد، کاسه صبرشان مانند هوادار سر آمده است. چرا؟ چون انتقادها به سمت بزرگترها، پیشکسوتان، کسانی که سینه سوخته هستند و مویی را در این باشگاه سفید کرده اند جاری می شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال خیلی جلوتر است پرسپولیس آینده ای ندارد ؛ بدون پول گرفتن هم برای استقلال بازی می کنم از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×