روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عابدزاده: هواداران پرسپولیس نگذارند کاشیمایی ها بخوابند! از منبع قطره. "

عابدزاده: هواداران پرسپولیس نگذارند کاشیمایی ها بخوابند!

- چرا قبول نداشته باشم؟ تیم های ما 4 قهرمانی در آسیا داشته اند؛ دو بار استقلال، یک بار پاس و یک بار پرسپولیس در پاییز 1370 قهرمان آسیا شده اند و ان شاءا. شنبه پنجمین قهرمانی برای کشورمان به دست بیاید. من 2 ستاره آسیایی استقلال را هم قبول دارم.*چرا در فضای مجازی می بینیم هواداران 2 طرف دوست ندارند دیگری در بازی های بین المللی موفق باشد؟فضای مجازی اسمش رویش است. در فضای مجازی یک آقای 50 ساله با اسم یک بچه یا نوجوان دنبال مسخره بازی و وقت گذرانی می رود. در فضای حقیقی شاید من آبادانی یا اصفهانی با شما از یک قومیت دیگر کری داشته باشم یا اصلاً دارم، اما اگر یک کشور بخواهد به خاک ایران تجاوز کند، همه ما مثل برادر کنار هم با آن خارجی می جنگیم.کما اینکه در جنگ 8 ساله دیدیم از آذری و آبادانی و کرد گرفته تا عرب و بلوچ و تهرانی و مازندرانی جلوی رژیم صدام و عراق ایستادگی کردند. 2 تا برادر توی خانه با همدیگر بدترین مشکلات را دارند و کارشان به زد و خورد هم می کشد، اما اگر در کوچه برای هر کدام شان درگیری ایجاد شود، به کمک هم می روند. شیرینی فوتبال به کری هایش است، اما خواهش می کنم حواس مان به ذهن نوجوانان ها و جوان هایمان باشد تا در رقابت های بین المللی راضی به باخت تیم ایرانی به حریف خارجی نباشند.می گویند تخم مرغ دزد شتردزد می شود. به هموطنان خودمان یاد ندهیم از بازی فوتبال، برادرکشی را یاد بگیرند. دلخوشی اکثر جوان های ما به همین فوتبال است. من خودم با استقلال یک مرتبه قهرمان، با پرسپولیس هم سال 74 سوم آسیا شدم. مصدوم شدم و پرسپولیس و آقای عابدینی تنهایم نگذاشتند، دوباره برگشتم و با تعهد برای پرسپولیس بازی کردم و با افتخار با پیراهن این تیم در یک بازی باشکوه مقابل بایرن مونیخ از بازیگری خداحافظی کردم و خودم طرفدار پرسپولیس هستم، اما در بازی شطرنج ایران با هر کشوری سرسختانه طرفدار تیم ایران هستم.کلید واژه ها: پرسپولیس - فضای مجازی - بازی - استقلال - ایران - بین المللی - فوتبال - هواداران پرسپولیس - جوان - هواداران - آسیا - مجازی - قهرمانی - آبادانی - نوجوان - کشور - بایرن مونیخ - قهرمان آسیا - خاک ایران - نوجوانان - اصفهانی - بازیگری - عابدینی - تخم مرغ - مشکلات - درگیری - پیراهن - تهرانی - شیرینی - باشکوه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عابدزاده: هواداران پرسپولیس نگذارند کاشیمایی ها بخوابند! از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×