روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس هم مثل استقلال بحرانی بود اما مسیر را پیدا کردchr(8230) از منبع قطره. "

پرسپولیس هم مثل استقلال بحرانی بود اما مسیر را پیدا کردchr(8230)

کامران منزوی، قائم مقام پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه برای حضور یزدانی صحبتی نکرده است، گفت: در سال های اخیر تغییرات در استقلال زیاد بوده و آب خوش از گلوی این تیم پایین نرفته است نوشته پرسپولیس هم مثل استقلال بحرانی بود اما مسیر را پیدا کردchr(8230) . - کامران منزوی، قائم مقام پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه برای حضور یزدانی صحبتی نکرده است، گفت: در سال های اخیر تغییرات در استقلال زیاد بوده و آب خوش از گلوی این تیم پایین نرفته است پایین نرفته است. برای موفقیت، باید مسیر تعیین شود و سپس برنامه ریزی کرد. استقلال باید مسیر خودش را برای آینده مشخص کند. وی با بیان این جمله افزود: این تیم از جام حذفی و آسیا کنار رفته و اکنون باید دید با چه بضاعتی قصد دارد لیگ را ادامه دهد؟ اگر بحث قهرمان شدن در لیگ برتر است، باید بضاعت و شرایط آن را فراهم کنیم. سی ام آبان ماه قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیاست، برای این رویداد چه تمهیداتی اندیشیده شده است؟ پرسپولیس هم در سال هایی دچار بحران بود، اما مسیر را انتخاب کرد و به سمت آن پیش رفت. کامران منزوی در مورد اینکه او و دیگر استقلالی ها در مراسم دومین سالگرد مرحوم در استقلال عنوان کرد: در استقلال چه کاره ام که بخواهم با یزدانی صحبت کنم؟ او با من مشورت کرد و گفت دوست دارد به فوتبال ایران بازگردد. به او گفتم طبق تجربه ای که در آمریکا کسب کرده، بهتر است از رده های نونهالان و نوجوانان فدراسیون فوتبال شروع کند. این پیشنهاد من بوده و بقیه کارها را باید فدراسیون قبول کند.کلید واژه ها: استقلال - باشگاه استقلال - پرسپولیس - فدراسیون - بحران - فدراسیون فوتبال - فوتبال - لیگ قهرمانان - فوتبال ایران - استقلالی ها - برنامه ریزی - آسیا - قهرمانان - نوجوانان - قرعه کشی - لیگ برتر - جام حذفی - پیشنهاد - انتخاب - برنامه - سالگرد - آمریکا - شرایط - آینده - مراسم - ایران - جدید - شروع - حذفی - هایی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس هم مثل استقلال بحرانی بود اما مسیر را پیدا کردchr(8230) از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×