روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر پرسپولیسی‌ها بلیت جایگاه استقلال را بخرند چه می‌شود؟ از منبع مشرق نیوز. "

اگر پرسپولیسی‌ها بلیت جایگاه استقلال را بخرند چه می‌شود؟

سازمان لیگ قصد دارد در شهرآورد پیش رو قانون ۹۰ به علاوه ۱۰ را در سازماندهی تماشاگران اجرایی کند.

حالا یک بحث و دغدغه دیگر؛ استقلال از هم اکنون به زمان برگزاری شهرآورد معترض شده است. چرا یک شنبه؟! حال استقلال مدعی شده باید بازی برگشت هم روز غیرتعطیل برگزار شود!خوب است پیش از هر عملی مقدمات آن فراهم شود تا اجرایش برای فوتبال و فوتبالی ها دردسر درست نکند. فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته این فصل باشگاه ها به هیچ وجه به تماشاگران بلیت دستی عرضه نکنند، اما هنوز مکانیزم بلیت فروشی اینترنتی مهیا نیست و تماشاگران در دو هفته ابتدایی برای تهیه بلیت با سختی های زیادی مواجه شده اند. در اروپا هواداران با کارت هواداری بلیت می خرند و شناسنامه دارند، در ایران و با جایگزینی کارت ملی، چند بازی باید بگذرد و نهادی باید بررسی کند تا تکلیف هواداری مشخص شود...در این زمینه یک پیشنهاد داریم به سازمان لیگ برتر برای تشخیص طرفداران استقلال و پرسپولیس. کد ملی که خود را به عنوان تماشاگر استقلال معرفی می کند در ادامه بازی ها حق خرید بلیت جایگاه پرسپولیس را نداشته باشد و همین طور بالعکس. در این صورت تماشاگر پرسپولیس خود را قربانی خرید بلیت شهرآورد نمی کند. اگر کد ملی هر تماشاگری که بلیت می خرد در سامانه ثبت شود، او دیگر نمی تواند پلیتیک بزند و در ادامه خود را به عنوان تماشاگر تیم دیگری معرفی کند.قانون ۹۰ به علاوه ۱۰ یک قانون جهانی و حرفه ای است و در آیین نامه برگزاری بازی ها بدان اشاره شده، اما اگر قرار باشد به درستی اجرا نشود مشکلات زیادی را به وجود می آورد و در این صورت اجرا نکردن آن بهتر از اجرا کردن است.چراکه اجرا کردن این ایده با اشکالات، دردسرهای زیادی را ایجاد می کند. حسن اجرای این قانون این است که تیم میزبان به معنی واقعی کلمه شرایط میزبانی را احساس خواهد کرد و این شاید روی نتیجه بازی ها هم تأثیر می گذارد. طبیعتاً اگر پیش از این برای تماشاگران استقلال و پرسپولیس از سوی دو باشگاه کارت شناسایی صادر می شد اکنون مکانیزم بلیت فروختن به آن ها به شکل بهتری به نمایش درمی آمد.در اجرای این قانون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می توانند کمک شایانی به سازمان لیگ بکنند. سازمان لیگ پیش تر هم قصد داشت این قانون را پیاده کند، اما باشگاه ها استقبالی از خود نشان ندادند و گویی به اجرای ۵۰-۵۰ بیشتر راضی هستند. جالب اینکه در قانون ۹۰ به علاوه ۱۰ سود حاصل از بلیت فروشی هم برای باشگاه ها جذاب خواهد بود و نکته مهم دیگر اینکه با اجرای این قانون تنش ها بین تماشاگران کمتر خواهد بود. خلاصه اینکه هر قانونی حتماً دلیل و سود داشته که وضع شده، اما به شرطی که درست و خوب اجرایی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر پرسپولیسی‌ها بلیت جایگاه استقلال را بخرند چه می‌شود؟ از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×