روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تعهد ۳۰۰ میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان +سند از منبع مشرق نیوز. "

تعهد ۳۰۰ میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان +سند

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، ۱۵۰ میلیون تومان گرفته و ۱۵۰ میلیون دیگر نیز باید دریافت کند.

به گزارش مشرق، سعید شیرینی با اشاره به نامه ای که سال ۹۳ درباره پرداخت پول محمد قاضی نوشته بود، مدعی شد و گفت: اینکه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس یک هفته قبل از رفتنش مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به محمد قاضی پرداخت می کند خیلی عجیب است. عجیب تر اینکه آنها به این بازیکن متعهد می شوند که ظرف ۱۰ روز آینده ۱۵۰ میلیون تومان دیگر به وی بپردازند و چنانچه این اتفاق رخ ندهد به ازای هر روز مبلغ ۱۰ میلیون تومان به این رقم اضافه خواهد شد. هیچ جایی سراغ ندارم که چنین تعهدی به فردی داده شود اما مدیریت قبل باشگاه پرسپولیس این کار را قبل از رفتنش کرده که واقعا جای سؤال دارد.بیشتر بخوانید:وی افزود: سؤال من این است که چرا پرداختی به بازیکنان و مربیان پرسپولیس در روزهای آخر مدیریت آقایان انجام نشد اما ۱۵۰ میلیون به قاضی پرداخت شده و چنین تعهدی هم به او می دهند؟ من سال ۹۳ به باشگاه پرسپولیس نامه زدم که پرونده طلب قاضی بسته شده و زمان حمیدرضا گرشاسبی نیز وقتی قرار شد همه پرونده های شکایتی باشگاه پرسپولیس بسته شود با اسناد و مدارکی که به باشگاه بردم حدود ۳ میلیارد بدهی ها به همین طریق منتفی شد. چه بسا اگر همکاری بیشتری با من داشتند مبلغی بیشتر از بدهی های پرسپولیس کم می شد.سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: در نامه من مشخص است که وضعیت طلب قاضی به چه شکل است اما آقایان حتی به خودشان زحمت ندادند قبل از پرداختی به قاضی تماسی با من بگیرند و قضیه را جویا شوند. باید روشن شود که مدیریت قبلی پرسپولیس چرا یک هفته قبل از رفتنش ۱۵۰ میلیون تومان به قاضی داد و آن تعهد عجیب را هم برای مدیریت بعدی گذاشت.برای پیگیری این موضوع و پرداخت پول به محمد قاضی ۵ سال پس از نامه تسویه حساب با این بازیکن تماس گرفت که وی پاسخگو نبود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تعهد ۳۰۰ میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان +سند از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×