روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مدیربرنامه‌ گولج و جونیور یک بنجل دیگر می‌آورد؟ از منبع مشرق نیوز. "

مدیربرنامه‌ گولج و جونیور یک بنجل دیگر می‌آورد؟

هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال آخرین فرصت جونیور براندائو برزیلی بود تا ثابت کند روی عهدی که بسته، ایستاده و می خواهد برای هواداران پرسپولیس گل های زیادی بزند.

ضرر 2 میلیاردی پرسپولیسبه هر ترتیب کالدرون به باشگاه اعلام کرده مقدمات فسخ قرارداد جونیور را فراهم کنند تا این بازیکن در نیم فصل راهی زادگاهش شود. نکته عجیب تر اما اینجا بود که تیم سابق جونیور هم علاقه ای به بازگشت مهاجم خود ندارد و شماره 7 سرخ ها کماکان بلاتکلیف است. انتشار گفت وگویی از کالدرون که اعلام کرد جونیور اولویت نهم او در پست مهاجم بود هم مسئولان باشگاه را به تکاپو انداخته تا مهاجمی زهردار را بخرند و حواشی را کمتر کنند. مشکل مالی اما طبق معمول بزرگ ترین مشکلی است که سرخ ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. درحال حاضر باشگاه 150 هزار دلار از قرارداد 500 هزار دلاری جونیور را پرداخت کرده و تصمیم دارد با پرداخت 50 هزار دلار دیگر، قرارداد مهاجمش را فسخ کند (یعنی بیش از دو میلیارد برای یک خرید کاملا ناموفق). جونیور اما اصرار دارد دست کم نیمی از قرارداد خود را (250 هزار دلار) دریافت کند و همین موضوع کشمکش هایی را بین او و باشگاه به وجود آورده است. به همین دلیل مسئولان باشگاه سراغ مدیربرنامه هایش رفته اند تا او را راضی به جدایی کنند. این ماجرا حاوی نکات جالبی است که البته به برخی از آنها قبلا در «فرهیختگان» اشاره کردیم ازجمله اینکه این مدیربرنامه همانی است که پیش از این نیز با آوردن بازیکنانی مثل گولچ، سرخ پوشان را به دردسر انداخته بود.بنجل به جای بنجل؟مدیربرنامه های جونیور شرط عجیبی را پیش پای مدیرعامل پرسپولیس قرار داده است. شنیده ایم او از انصاری فرد خواسته درصورت راضی کردن جونیور به فسخ قرارداد، مهاجم بعدی را هم خودش به پرسپولیس بیاورد و سرخ پوشان اصطلاحا از غریبه بازیکن نگیرند! اگر تا اینجای مطلب تعجب نکرده اید این جمله آخر را بخوانید؛ ظاهرا مسئولان باشگاه با درخواست مدیربرنامه های جونیور موافقت کرده اند و به نظر می رسد یک بنجل خارجی در نیم فصل جای جونیور را خواهد گرفت مگر آنکه مدیربرنامه های جونیور، کمی در انتخاب هایش دقت کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مدیربرنامه‌ گولج و جونیور یک بنجل دیگر می‌آورد؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×