روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بختیار رحمانی: این پرسپولیس را هم نتوانستیم ببریم! از منبع مشرق نیوز. "

بختیار رحمانی: این پرسپولیس را هم نتوانستیم ببریم!

هافبک صنعت نفت از وضعیت مالی تیمش شکایت و از نبردن تیم پرسپولیس ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش مشرق، بختیار رحمانی هافبک صنعت نفت آبادان پس از حذف تیمش برابر پرسپولیس در جام حذفی عنوان کرد: فکر نمی کنم چنین پرسپولیسی دیگر گیر تیم ما بیاید. پرسپولیس شرایط خوبی ندارد اما هیچ تیمی بدتر از ما نیست.وی ادامه داد: فقط بحث پول نیست. ما هیچ چیزی نداریم. چگونه می شود این گونه تیم داری کرد؟ یکی ۵ روز سر تمرین نمی آید و دیگری بعد از ۱۰ روز در تمرین حاضر می شود. اسکوچیچ ۴ باز گفته است می خواهم بروم. حتما یک چیزی خوب نیست. بعد از چند بازی که خوب بازی کردیم، وضعیت مان خوب نشد. حق اسکوچیچ است که پولش را بدهند چون مربی خارجی آمده یک کشور دیگر که کار کند.رحمانی افزود: پرسپولیس با تیمی چندسال اخیرش فرق کرده است اما وضعیت ما آن قدر خوب نیست که نتوانستیم این پرسپولیس را هم ببریم. بدشانس ما این است که بازی های بزرگ ما پشت هم افتاده است و خدا را شکر که دیدار با سپاهان لغو شد. تا الآن از عیسی زاده حمایت کردیم اما فعلا بس است و امیدوارم با تمام این مشکلات در مشهد نتیجه خوبی بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بختیار رحمانی: این پرسپولیس را هم نتوانستیم ببریم! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×