روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برد پرسپولیس، یکی از 5 پیروزی پرخاطره لیگ قهرمانان از منبع مشرق نیوز. "

برد پرسپولیس، یکی از 5 پیروزی پرخاطره لیگ قهرمانان

برد دقیقه آخر پرسپولیس مقابل الجزیره امارات در سال 2018 به عنوان یکی از 5 برد دقیقه آخر و خاطره انگیز لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.

به گزارش مشرق، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی نگاهی به 5 بازی مهم لیگ قهرمانان آسیا انداخت و تیم های که در دقایق پایانی، بردی مهم را کسب کردند، را برگزید.یکی از این 5 برد بزرگ، فراموش نشدنی و خاطره انگیز، پیروزی پرسپولیس در بازی برگشت با الجزیره امارات در سال 2018 انتخاب شد.بیشتر بخوانید:سرخ پوشان کشورمان در آن پیکار تا دقیقه 89 با حریف یک بر یک مساوی بودند. اما در آخرین لحظات توسط کاپیتان سیدجلال حسینی، گل برتری را زدند. به این ترتیب پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.این نتیجه در حالی رقم خورد که در بازی رفت نماینده کشورمان در بازی رفت و در امارات 3 بر 2 بازنده شده بود. بدیهی است که با تساوی یک بر یک، پرسپولیس مجبور به ترک مسابقات می شد اما با گلی که سید جلال حسینی زد، برنده شد و جواز حضور به مرحله بعدی را کسب کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برد پرسپولیس، یکی از 5 پیروزی پرخاطره لیگ قهرمانان از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×