روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رقابت سیدجلال بر سر عنوان گلزن برتر لیگ قهرمانان از منبع مشرق نیوز. "

رقابت سیدجلال بر سر عنوان گلزن برتر لیگ قهرمانان

سید جلال حسینی در یک نظرخواهی توسط سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با 4 بازیکن دیگر بر سر عنوان زننده بهترین گل دقیقه آخر بازی های لیگ قهرمانان رقابت می کند.

به گزارش مشرق، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در گزارشی نگاهی به بازی های خاطره انگیز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشت.این رسانه 5 پیروزی لحظه آخر کاملا مهم را در تاریخ لیگ قهرمانان برگزید که برد 2 بر یک سال 2018 پرسپولیس مقابل الجزیره بین این 5 بازی خاطره انگیز بود.در آن پیکار که دیدار برگشت سرخپوشان مقابل حریف اماراتی بود، پرسپولیس تا دقیقه 89 یک بر یک بود.بیشتر بخوانید:و به خاطر باخت 3 بر 2 بازی رفت، در آستانه حذف قرارداشت.اما وقتی در ثانیه های پایانی، سید جلال حسینی در ورزشگاه آزادی گلزنی کرد، 2 بر یک برنده بازی شد و حتی به مرحله بعد نیز صعود کرد.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از انتشار این گزارش، از کاربران خود خواست از 5 بازیکنی که گل های مهم و دقیقه آخر این برد ها را زدند، یکی را به عنوان بهترین برگزیند.به این ترتیب کاپیتان پرسپولیس در این نظرخواهی رقیب کوکی یونکورا، کوون هیونگ ون، ژائو جونمین و عبدلرحمان قریب شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رقابت سیدجلال بر سر عنوان گلزن برتر لیگ قهرمانان از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×