روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری: نمی‌توانم به یحیی بابت قهرمانی تبریک بگویم! از منبع مشرق نیوز. "

فکری: نمی‌توانم به یحیی بابت قهرمانی تبریک بگویم!

سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید فضای جامعه به صورتی است که او نمی تواند قهرمانی پرسپولیس را به سرمربی این تیم تبریک بگوید.

به گزارش مشرق، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه الان فضای بی احترامی در جامعه ما به وجود آمده که همه ما را اذیت می کند. این فضا طوری است که به من محمود فکری که ۱۴ سال در استقلال بازی کردم و سه سال به عنوان مربی در این تیم بودم، اجازه نمی دهند اظهارنظری درباره استقلالی بودنم بکنم یا اینکه بخواهم به دوست عزیزم یحیی گل محمدی به خاطر قهرمانی تیمش تبریک بگویم. امیدواریم فضایی را به وجود بیاوریم که فضای دوستی و رقابت سالم باشد و همه از این فضای سالم و پاک لذت ببریم.بیشتر بخوانید:او دربار محرومان و مصدومان تیمش هم گفت: محروم نداریم اما تا دلتان بخواهد مصدوم داریم. متاسفانه بازیکنان زیادی داریم که مصدوم هستند. امیدوارم هر چه زودتر به تیم اضافه شوند.فکری در پاسخ به این پرسش که به نظرش پرسپولیس ادامه مسابقات را جدی می گیرد یا خیر هم بیان کرد: مطمئنا با تمام توان شان به زمین می آیند تا از اعتبار و حیثیت قهرمانی شان دفاع کنند. ما هم خودمان را برای یک بازی سنگین و سخت آماده کرده ایم. امیدوارم بازی خوبی شود و در نهایت ما بتوانیم از این مسابقه امتیاز بگیریم. نباختن و گرفتن امتیاز از تیم قهرمان برای ما خیلی مهم است. امیدوارم هم بازی خوبی شود و هم امتیاز بگیریم.فکری در ابتدای نشست هم برای امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم هرچه زودتر لباس عافیت بپوشد و سلامتی کاملش را به دست بیاورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فکری: نمی‌توانم به یحیی بابت قهرمانی تبریک بگویم! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×