روی خط خبر

  • لیگ
  • مشرق نیوز
  • نامه‌نگاری وکیل برانکو با فیفا/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نامه‌نگاری وکیل برانکو با فیفا/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود از منبع مشرق نیوز. "

نامه‌نگاری وکیل برانکو با فیفا/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود

وکیل برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد نامه نگاری هایی را برای بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس با فیفا انجام خواهد داد.

به گزارش مشرق، باشگاه پرسپولیس روز گذشته (پنجشنبه) با ارسال نامه ای به برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد فعلاً نمی تواند پولی به این مربی پرداخت کند. این باشگاه همچنین درخواست ارائه تخفیف و دادن مهلت 30 روزه برای پرداخت مطالبات را داشت که این درخواست از سوی سرمربی کروات رد شد تا باشگاه پرسپولیس یک گام به بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی اش نزدیک شود.دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ در این باره اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس در این مدت تمرکزی روی پرداخت بدهی برانکو نداشت، چراکه مشغول جذب بازیکنان جدید بود. باشگاه در این مدت پول داشت، ولی به بازیکنان پرداخت کرده است. اطمینان دارم اگر 30 روز دیگر هم به باشگاه فرصت بدهیم، قطعاً دوباره مطالبات برانکو را پرداخت نخواهند کرد.بیشتر بخوانید:وی در واکنش به این موضوع که امروز مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو به پایان خواهد رسید و او چه اقدامی در این خصوص انجام خواهد داد، گفت: اکنون در حال تنظیم نامه ای هستم تا به فیفا ارسال کنم و اطلاعات فوق را به اطلاع آنها می رسانم. فیفا در این باره تصمیم گیری خواهد کرد و اولین کاری هم که فیفا می کند، این است که به طور اتوماتیک باشگاه را از فعالیت در نقل وانتقالات محروم خواهد کرد. در تصمیمات جدید هم فیفا احتمالاً زمان جدیدی را برای پرداخت مطالبات مشخص خواهد کرد که اگر تا آن زمان هم پول پرداخت نشود، مجازات های جدیدی (کسر امتیاز و سقوط به دسته های پایین تر) برای باشگاه در نظر گرفته خواهد شد.فیفا در نامه ای که حدود یک ماه پیش به باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ارسال کرد، فرصت یک ماهه ای را برای پرداخت مطالبات برانکو تعیین کرد که امروز به پایان می رسد. در این نامه فیفا تأکید کرد در صورت عدم پرداخت مطالبات برانکو تا زمان معین شده، به صورت اتوماتیک پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس بسته خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نامه‌نگاری وکیل برانکو با فیفا/ پنجره نقل‌وانتقالاتی بسته می‌شود از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×