روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پیام گل‌محمدی در آستانه آغاز مجدد لیگ قهرمانان از منبع مشرق نیوز. "

پیام گل‌محمدی در آستانه آغاز مجدد لیگ قهرمانان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درد دل و گلایه هایی وجود دارد اما با تمام وجود برای سربلندی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، سوپرجام و فصل بعد می جنگیم.

به گزارش مشرق، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه شروع مجدد مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:«دست در دست هم می دهیم و با تمام وجود برای سربلندی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، سوپر جام و فصل بعد می جنگیم. درد دل ها و گلایه هایی وجود دارد اما خود را برای یک چالش جدید و بزرگتر آماده می کنیم.بیشتر بخوانید:دیگر به اینکه چرا در نقل و انتقالات دو ستاره تأثیرگذار خط حمله تیم را از دست دادیم یا اینکه چرا برخی گزینه ها جذب نشدند، فکر نمی کنیم. ما پرسپولیس هستیم و وقتی با هم باشیم اتفاقات بزرگی را رقم خواهیم زد. به رغم عدم برخورداری از مزیت بازی های خانگی با دعای خیر هواداران عزیز آماده مصاف با رقبای آسیایی می شویم. ما محبوب ترین تیم آسیا هستیم و پشتوانه بزرگی داریم و این تیم با حمایت و اتحاد هواداران میلیونی خود برای تکرار موفقیت ها می جنگد.رمز موفقیت پرسپولیس همدلی در تیم، حمایت هواداران عزیز و پیشکسوتان دلسوز و اتحاد خانواده بزرگ پرسپولیس بوده و نباید خدشه ای به آن وارد شود. به باور خودم هیچ سدی نباید مانع از تکرار موفقیت ها شود. ما نباید در قبال کارشکنی ها علیه پرسپولیس تسلیم شویم، بلکه باید برای تکرار موفقیت ها و پنجمین قهرمانی متوالی بیشتر از قبل بجنگیم».

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پیام گل‌محمدی در آستانه آغاز مجدد لیگ قهرمانان از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×