روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اعتراض جدی پیروانی به afc از منبع مشرق نیوز. "

اعتراض جدی پیروانی به afc

نمایندگان باشگاه در نشست هماهنگی پیش از بازی که امروز برگزار شد، اعتراض جدی خود را نسبت به مشکلات و ناهماهنگی های پیش آمده و عدم همکاری فدراسیون قطر را اعلام کرد.

به گزارش مشرق،افشین پیروانی و امیرعلی حسینی صبح امروز دوشنبه در نشست هماهنگی بازی های گروه C در محل ورزشگاه شهر آموزش، حضور پیدا کردند.به خاطر محدودیت های مربوط به کرونا، این تنها نشست هماهنگی گروه C تا انتهای مرحله گروهی بود که نمایندگان هر ۴ تیم گروه در آن حضور داشتند.در این جلسه، از سوی پرسپولیس به مشکلات فراوانی که از زمان ورود تیم وجود داشت، اشاره و اعتراض شد. از جمله این موارد، به مشکلات مربوط به عدم صدور ویزا برای چند نفر از اعضای پرسپولیس و همچنین شرایط نامناسب سرویس های هتل اشاره شد. از مهمترین مواردی که مورد اعتراض بود و افشین پیروانی ضمن بیان آن، خواستار حل هرچه سریعتر آن و پیگیری نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در این ارتباط شد، عدم همکاری فرودگاه دوحه و مقام های قطری برای ترخیص بخشی از محموله و چمدان های پرسپولیس و دسترسی تیم به آنها بود.بیشتر بخوانید:پیروانی با بیان این که بخشی از ملزومات تیم از جمله لباس های اصلی بازی در این چمدان ها قرار دارد، اعلام کرد؛ پیگیری ها در دو روز گذشته برای در اختیار گرفتن این وسایل ناکام مانده و به درخواست پرسپولیس از سوی میزبان مسابقات ترتیب اثر داده نشده است. بحث دیگری که مورد اعتراض پیروانی قرار گرفت مسأله پخش بازی های لیگ قهرمانان برای فوتبالدوستان ایرانی بود. مدیر تیم پرسپولیس خطاب به مسئولان AFC گفت: در روز قرعه کشی فصل جاری مسابقات، از من به عنوان مدیر تیم و باشگاه پرسپولیس به دلیل حضور پررنگ تماشاگران در فینال فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا تهران تشکر شد. چطور برای این اتفاق از پرسپولیس تشکر می کنید اما هواداران میلیونی اش باید از تماشای بازی ها محروم باشند؟ من نماینده ایران در این جمع هستم. مگر شعار AFC و فیفا همیشه این نبوده که ورزش از سیاست جداست؟ از طرفی به فدراسیون ایران نامه زده اید که چرا دولت و مجلس در فوتبال دخالت کرده اند و از سوی دیگر بخاطر تحریم ها، تماشاگران ایرانی را از دیدن مسابقات محروم کرده اید؟ این اصلا منصفانه نیست و مسئولان مربوط باید هرچه زودتر در این رابطه اقدام کنند. مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تأکید بر این موارد، خواستار همکاری بیشتر مسئولان قطری به عنوان میزبان رقابت ها با تیم های حاضر در این مسابقات شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اعتراض جدی پیروانی به afc از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×