روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس در آستانه آزمونی مهم از منبع مشرق نیوز. "

پرسپولیس در آستانه آزمونی مهم

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس اخیراً دو بازیکن کلیدی اش را از دست داده است و حالا در آستانه یک آزمون مهم قرار دارد.

به گزارش مشرق، محمد نصرتی درباره از سرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مصاف پرسپولیس با التعاون عربستان، گفت: پرسپولیس در دو هفته قبلی این مسابقات نتایج خوبی نگرفته است و الان نیاز مبرم به پیروزی دارد تا امیدش برای صعود را حفظ کند.وی درباره شرایط پرسپولیس خاطر نشان کرد: پرسپولیس بعد از پایان لیگ ثبات خوبی داشته است و این یک امتیاز مثبت برای این تیم به حساب می آید. یحیی گل محمدی به عنوان بازیکن باشگاهی و ملی در آسیا بازی کرده است و تجربه بالایی دارد. او با پرسپولیس و صبا در لیگ قهرمانان آسیا بازی و با ذوب آهن مربیگری کرده است و شرایط این مسابقات را به خوبی می داند. البته به پرسپولیس بازیکنان جدیدی اضافه شده اند که باید ببینیم چه عملکردی از خود به نمایش می گذارند. پرسپولیس دو بازیکن کلیدی اش را از دست داده است و حالا در آستانه یک آزمون مهم قرار دارد.بیشتر بخوانید:مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار تدارکاتی این تیم مقابل شهر خودرو، تصریح کرد: تیم بعد از تغییرات، هرچه بیشتر بازی تدارکاتی برگزار می کرد، بهتر بود و هماهنگی بیشتر می شد. هرچند اسکلت و شاکله اصلی پرسپولیس حفظ شده است و باید امیدوار به هماهنگی این تیم در بازی با التعاون باشیم.نصرتی درباره وضعیت التعاون نیز اظهار داشت: این تیم به تازگی مربی اش را از دست داده است. مربی قبلی این تیم در تراکتور مربی ما بود، ولی الان مربی جدید به التعاون آمده است. با این تغییرات ممکن است بازیکنان تیم التعاون انگیزه داشته باشند، ولی از لحاظ هماهنگی مسلماً نباید در شرایط خوبی باشند. التعاون در لیگ قهرمانان نتایج خوبی گرفته است، ولی اگر پرسپولیس در دو بازی مقابل این تیم نتیجه بگیرد می تواند تا حدی راه صعود را برای خود هموار کند. البته التعاون در فصل گذشته لیگ عربستان شرایط خیلی خوبی نداشت و در میانه جدول قرار گرفت. مطمئناً پرسپولیس توانایی شکست دادن این تیم و صعود به مرحله بعدی را دارد.وی درباره وضعیت سایر تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان نیز گفت: شهر خودرو و سپاهان مربیان شان جدید هستند و امیدوارم در اولین تجربه شان موفق باشند. سپاهان تاکنون نتایج خوبی در آسیا گرفته است و امیدوارم حالا با محرم نویدکیا این روند را ادامه دهد. برای هر چهار نماینده کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم، چون این بازی ها به نوعی بازی ملی به حساب می آیند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس در آستانه آزمونی مهم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×