روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسول‌پناه: ۲۵۰ هزار یورو فردا به حساب برانکو می‌نشیند از منبع مشرق نیوز. "

رسول‌پناه: ۲۵۰ هزار یورو فردا به حساب برانکو می‌نشیند

سرپرست باشگاه پرسپولیس از تأمین مبلغ ۲۵۰ هزار یورو برای پرداخت به برانکو ایوانکوویچ خبر داد.

به گزارش مشرق، مهدی رسول پناه درباره وضعیت پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: بخشی از ارز مورد نیاز باشگاه تأمین شده است. امروز (سه شنبه) مبلغ ۲۵۰ هزار یورو تأمین شد که آن را برای انتقال فرستادیم و احتمالاً فردا به حساب برانکو می نشیند. فردا هم بخشی از ارز مورد نیاز تأمین می شود و در این یکی دو روزه تلاش می کنیم با تسویه مطالبات برانکو، مشکلی ایجاد نشود.وی درباره مشکل انتقال پول و صحبت هایش با وزارت امور خارجه گفت: بحث ما مربوط به وزیر نبود؛ بلکه با امور مالی صحبت کردیم که موضوع پرواز و پُست این مبلغ وجود دارد. ما کارمزد انتقال آن را بر عهده گرفتیم تا این پول هر چه سریع تر به حساب برانکو واریز شود. هواداران خیلی نگران هستند. انتظار داشتیم بقیه هم کمک کنند که پولی به حساب باشگاه واریز نشده است. ما منتظر کارگزار بودیم، اما آنها شرایطی برای ما تعیین کردند که شرایط باشگاه مهمتر است.سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت شجاع خلیل زاده تصریح کرد: جلسه هیئت مدیره فردا یا پس فردا برگزار می شود. بحث مهم ما، دغدغه همه مردم و تمام فکر و ذهن ما مربوط به برانکوست.رسول پناه درباره شرایط بشار رسن خاطرنشان کرد: اگر سرپرست و سرمربی تیم بیایند، فردا نشستی با حضور آنها و رسن خواهیم داشت تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسیم.وی در پاسخ به این پرسش که آیا نقل وانتقالات پرسپولیس ادامه دارد یا خیر، بیان کرد: بله.سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره موضوع سایر بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه از جمله بوژیدار رادوشویچ اظهار داشت: قرار است بحث بازیکنان را در هیئت مدیره مطرح کنیم که اگر به نتیجه ای رسیدیم، اطلاع رسانی خواهیم کرد.رسول پناه در مورد وضعیت حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس و بدهی ۱۴۸ میلیاردی این باشگاه گفت: مدارک تکمیل شده و آن را بارگذاری کرده ایم. این مبلغ مربوط به ابتدای حضورم در پرسپولیس بود.وی در واکنش به شایعه جدایی افشین پیروانی و انتصاب بهنام ابوالقاسم پور به سمت سرپرستی تیم پرسپولیس تصریح کرد: این موضوع اصلاً صحت ندارد. برخی افراد برای پرسپولیس حاشیه سازی می کنند و ما تلاش می کنیم حواشی را زیاد نکنیم.سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره استعفای فرخ حسابی از سمت مدیر روابط عمومی این باشگاه خاطرنشان کرد: از حسابی تشکر می کنم و به او بابت فوت یکی از بستگانش تسلیت می گویم. او به خاطر مشکلات خانوادگی حادش استعفا داد و ما آن را پذیرفتیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رسول‌پناه: ۲۵۰ هزار یورو فردا به حساب برانکو می‌نشیند از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×