روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " توضیح انصاری درباره ادامه همکاری با پرسپولیس از منبع مشرق نیوز. "

توضیح انصاری درباره ادامه همکاری با پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ گلایه ای از مسوولان باشگاه نداشتم و پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم افتخار بود.

به گزارش مشرق، محمد انصاری در خصوص ادامه همکاری اش با پرسپولیس گفت: اجازه دهید در یک دو روز آینده تکلیفم مشخص خواهد شد.وی در مورد اینکه افشین پیروانی اجازه حضور در تمرینات را به او نمی دهد، افزود: این را بدون اغراق می گویم که یک ثانیه هم پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم افتخار بود.مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: من هیچ گلایه ای از مسوولان باشگاه نداشتم.وی در مورد اینکه سرمربی تیم اعلام کرده بود که او تا پایان امسال مصدوم است، تصریح کرد: بهتر است جراح من در مورد رسیدنم نظر بدهد. او بهتر می داند. گل محمدی سرمربی است و قابل احترام. برای من افتخار بود که با او کار کنم.محمد انصاری اواخر لیگ نوزدهم دچار پارگی رباط صلیبی شد و به همین خاطر از همراهی سرخپوشان باز ماند. همچنین با جذب سعید آقایی در پست او آینده وی در ابهام قرار گرفته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " توضیح انصاری درباره ادامه همکاری با پرسپولیس از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×