روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین تجربه در دربی برای مردی با کوله باری از تجربه و رکورد از منبع مشرق نیوز. "

اولین تجربه در دربی برای مردی با کوله باری از تجربه و رکورد

محمود فکری در حالی نخستین سرمربیگری اش در دربی را تجربه می کند که کوله باری از تجربه و رکورد در این مسابقات دارد.

به گزارش مشرق، شاید بتوان چهره ویژه دربی امروز را محمود فکری سرمربی آبی پوشان دانست. فکری که نقش سرمربی را روی نیمکت استقلال ایفا می کند، در گذشته بارها فضای دربی را احساس کرده و با حال و هوای این بازی غریبه نیست. او حتی نشستن روی نیمکت آبی پوشان به عنوان مربی را هم در چنین مسابقاتی تجربه کرده؛ اما برای نخستین بار محمود فکری قرار است با بالاترین مسئولیت در مهم ترین بازی سال ایفای نقش کند.«هد کوچ» امروز آبی ها، ۱۸ بار به عنوان بازیکن در ترکیب استقلال مقابل پرسپولیس به میدان رفته که این بیشترین تعداد حضور یک بازیکن با پیراهن استقلال در دربی است. در حالی که علی پروین با ۲۰ بازی، رکورد بیشترین تعداد حضور در دربی را به نام خود ثبت کرده و علیرضا نیکبخت واحدی نیز با ۱۹ دربی پشت سر وی قرار دارد، فکری با ۱۸ دربی رکورد بیشترین تعداد دربی با پیراهن استقلال را دارد. چرا که نیکبخت واحدی تعدادی از این دربی ها را با پیراهن پرسپولیس در میدان حضور داشته است.بیشتر بخوانید:فکری از جمله بازیکنانی است که پیروزی در دربی های زیادی در این مسابقات تجربه کرده است. در حالی که بیشترین تعداد پیروزی که یک بازیکن در دربی تجربه کرده ۷ پیروزی است، محمود فکری با حضور در ۶ بازی که با پیروزی آبی ها به پایان رسیده، در رده دومین بازیکنانی است که بیشترین تعداد پیروزی را تجربه کرده است. مرحوم عزت جانملکی، مرحوم منصور پورحیدری و علی پروین هم نفراتی هستند که به عنوان بازیکن ۶ بار پیروزی در دربی را تجربه کرده اند.فکری که دو بار هم گلزنی در دربی را تجربه کرده و در هر دو بازی که او گلزنی کرده آبی پوشان پیروز شده اند، ۱۱ بار در این مسابقات مهم بازوبند کاپیتانی آبی پوشان را بر بازو بسته که از این نظر نیز بعد از علی جباری با ۱۲ کاپیتانی در رده بعدی قرار می گیرد.سرمربی امروز آبی پوشان که نه تنها در دربی، بلکه در تاریخ باشگاه استقلال بسیاری از رکوردها را به خود اختصاص داده است، امروز برای اولین بار سرمربیگری این تیم را تجربه می کند و بسیار امیدوار است تا در نخستین تجربه اش در این نقش، پیروزی را احساس کند.دیدار آبی پوشان مقابل سرخ پوشان تهران مربوط به هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر، از ساعت ۱۶:۳۵ دو شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اولین تجربه در دربی برای مردی با کوله باری از تجربه و رکورد از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×