روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هرج و مرج عجیب و شوخی اسکوچیچ با خبرنگاران +عکس از منبع مشرق نیوز. "

هرج و مرج عجیب و شوخی اسکوچیچ با خبرنگاران +عکس

تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان عصر امروز در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش مشرق، تمرین عصر امروز تیم ملی کشورمان از ساعت ۱۹ در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار شد.با توجه به سفر تعدادی از خبرنگاران به کیش رسانه های گروهی امروز حضور پررنگی در محل تمرین تیم ملی داشتند.در همین ابتدای هرج و مرج خاصی در ورزشگاه المپیک کیش و اطراف آن وجود داشت. حضور تماشاگران مختلف از جزیره و شلوغی اطراف تمرین با سلفی های متعدد آنها با بازیکنان همراه بود و این اتفاق در شرایطی رخ داد که مهدی طارمی ۲ شب پیش از مردم خواست تا با توجه به شرایط کرونایی وضعیت بازیکنان در آستانه دیدارهای مقدماتی جام جهانی را در نظر بگیرند.به هنگام مصاحبه کریم انصاری فرد ناهماهنگی هایی به وجود آمد که برای دقایقی گفت وگوی مهاجم تیم ملی را رسانه ها به تأخیر انداخت.شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال امروز در محل تمرین تیم ملی حاضر شد و برای دقایقی در جمع بازیکنان با آنها به صحبت پرداخت. وی از کادر فنی و ملی پوشان بابت زحمات شان تشکر کرد و خطاب به آنها گفت همه آرزو می کنیم شما بتوانید در راه مقدمات جام جهانی موفق شوید.محمدرضا اخباری که درون دروازه تراکتور قرار گرفته و سامان قدوس که در انگلستان حضور دارد در تمرین تیم فوتبال حضور نداشتند.هنگامی که اتوبوس تیم ملی وارد استادیوم شد محمدحسین کنعانی زادگان دستانش را دور گردن مهدی قائدی انداخت که این حرکت مورد توجه نمایندگان رسانه ها قرار گرفت. برخورد مدافع پرسپولیس با مهاجم استقلال در نوع خود جالب توجه بود.هنگامی که هنوز تمرین تاکتیکی آغاز نشده بود یکی از فواره هایی که مشغول آبیاری زمین چمن بود از جای خود خارج شد و آب به سمت کادر فنی تیم ملی و دراگان اسکوچیچ پخش شد. سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران بعد از این اتفاق با خنده خطاب به خبرنگاران گفت؛ بهتر است آب را به سمت شما بگیرم تا خیس شوید. در بخش اول تمرین کریم باقری در کنار سایر بازیکنان بدن های آنها را گرم کرد و سپس کار تاکتیکی زیر نظر اسکوچیچ آغاز شد. بعد از این اتفاق خبرنگاران رسانه های گروهی به بیرون از زمین هدایت شدند.تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه جزیره کیش را به مقصد بحرین ترک خواهد کرد و اولین دیدار خود را مقابل هنگ کنگ در منامی برگزار می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هرج و مرج عجیب و شوخی اسکوچیچ با خبرنگاران +عکس از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×