روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سرخپوشان آماده بازی دوستانه با صنعت نفت شدند از منبع مشرق نیوز. "

سرخپوشان آماده بازی دوستانه با صنعت نفت شدند

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در ورزشگاه شهید کاظمی یک ساعت تمرین کردند.

به گزارش مشرق، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه شنبه از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین پرداختند.طبق روال تمرینات، بازیکنان قبل از آغاز تمرین در قالب چند گروه به تنیس فوتبال روی آوردند.تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و در ادامه، بازی آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود.سپس بازیکنان بار دیگر در اختیار مربی بدنساز تیم قرار گرفتند و با استارت های سرعتی، برنامه های خود را پیگیری کردند.در بخش های بعدی تمرین، فوتبال هدفمند و مرور کارهای تاکتیکی در دستور کار قرار گرفت. تمرین سه شنبه قرمزپوشان حدود یک ساعت به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.میلاد سرلک هافبک تکنیکی و خوش قامت سرخپوشان که به تیم ملی دعوت شده است، امروز در تمرین حاضر بود و بامداد فردا راهی بحرین می شود تا به اردوی تیم ملی ملحق شود.شهریار مغانلو و علی شجاعی به دلیل مصدومیت امروز اختصاصی تمرین کردند.پرسپولیس فردا با صنعت نفت آبادان بازی می کند.ملی پوشان، رادو و کریم باقری غایبان تمرین امروز بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سرخپوشان آماده بازی دوستانه با صنعت نفت شدند از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×