روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تساوی یک نیمه‌ای پرسپولیس و استقلال تاجیکستان از منبع مشرق نیوز. "

تساوی یک نیمه‌ای پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در شرایطی با تساوی به پایان رسید که سرخپوشان ایران با وجود برتری نسبی نتوانستند خطر جدی را روی دروازه میزبان ایجاد کنند.

به گزارش مشرق، مرحله یک هشتم نهایی رقاتبهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز سه شنبه با دیدار تیم های استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران در ورزشگاه ملی شهر دوشنبه پیگیری شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.پرسپولیس در این دیدار با ترکیب حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی به میدان رفت.در نیمه اول تیره پوشان پرسپولیس ایران که برابر تیم سفیدپوش میزبان به میدان رفتند اکثر زمان بازی را در اختیار داشتند و موقعیت هایی را هم روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از این موقعیت ها برای رسیدن به گل استفاده کنند.میزبان این دیدار هم هر چند موقعیت هایی را روی دروازه تیم ایرانی ایجاد کرد اما نتوانست دروازه حامد لک را با خطر جدی مواجه کند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تساوی یک نیمه‌ای پرسپولیس و استقلال تاجیکستان از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×