روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه حریفان در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند از منبع مشرق نیوز. "

همه حریفان در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با توجه به ترسی که رقبا از سرخپوشان در آسیا دارند این تیم باید با دو مهاجم به میدان برود.

به گزارش مشرق، ضیا عربشاهی در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان و صعود سرخپوشان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سخت و پیچیده ای برای پرسپولیس بود. استقلالی ها خیلی محکم و اصولی بازی کردند و از ابتدا با برنامه و هدف پا به زمین گذاشتند. آنها که از امتیاز میزبانی به خوبی بهره می بردند با تجمع در زمین خودشان چشم به ضد حملات داشتند و روی این تاکتیک هم خوب کار کرده بودند. وی ادامه داد: در بیشتر دقایق بازی مالکیت توپ و زمین در اختیار بازیکنان پرسپولیس بود ولی در زمان هایی هم که استقلالی ها توپ را در اختیار می گرفتند با سرعت بالا خودشان را به دروازه پرسپولیس نزدیک می کردند. نکته حائز اهمیت این بود که بازیکنان میزبان به راحتی بازیکن مقابل شان را دریبل و روی دروازه پرسپولیس خطر ایجاد می کردند. بیشتر بخوانید:پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: اشتباه کادرفنی پرسپولیس در استفاده از سیستم 1-3-2-4 بود. سرخپوشان نباید با یک مهاجم بازی کنند. بازیکنان خوبی در کناره ها مثل ترابی، عالیشاه، امیری و پهلوان داریم و می توانیم موقعیت های گل زیادی را روی دروازه حریفان ایجاد کنیم، اما در جلوی دروازه حریف کم تعداد هستیم و نمی توانیم با تک مهاجم به گل برسیم. پرسپولیس ابزارش را دارد و به عقیده من باید در بازی های آینده با 2 مهاجم بازی کند. در آسیا تمام حریفان از پرسپولیس ترس دارند و با احتیاط مقابل این تیم بازی می کنند و ما نمی توانیم با یک مهاجم به گل برسیم. عربشاهی در خصوص بازی های مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی که به صورت متمرکز در عربستان برگزار خواهد شد، عنوان کرد: پرسپولیس برای مرحله بعد یک ماه فرصت دارد و گل محمدی و دستیارانش با یک برنامه ریزی مناسب می توانند کیفیت بازی تیم را بالا ببرند. نفرات جدیدی که به ترکیب تیم اضافه شدند فرصت بیشتری دارند تا با جو تیم آشنا شوند و با هماهنگی بیشتر پرسپولیس آماده تری را در مرحله بعد ببینیم. مقابل استقلال تاجیکستان کمی هم خوش شانس بودیم که ضربه ترابی با اشتباه دروازه بان حریف همراه شد و به گل رسیدیم، ممکن است حریفان آینده پرسپولیس مرتکب چنین اشتباهاتی نشوند و دچار مشکل شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " همه حریفان در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×