روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سرگردانی ۴ ساعته پرسپولیسی‌ها در مهرآباد +عکس از منبع مشرق نیوز. "

سرگردانی ۴ ساعته پرسپولیسی‌ها در مهرآباد +عکس

بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای سفر به عربستان چند ساعت در فرودگاه معطل شدند و در نهایت پرواز آنها لغو شد.

به گزارش مشرق، در حالی که قرار بود کاروان تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ صبح امروز (چهارشنبه) برای دیدار با الهلال عربستان به این کشور سفر کند، به دلیل عدم صدور مجوز پرواز از کشور مقصد این سفر لغو و به زمان دیگری موکول شد.اعضای تیم پرسپولیس که از ساعت ۱۰ امروز در مهرآباد حاضر شدند، در نهایت ساعت ۱۵ فرودگاه را ترک و به خانه های شان برگشتند تا اردوی سرخپوشان تحت تأثیر این اتفاقات قرار بگیرد.در ادامه تصاویری از معطلی چند ساعته پرسپولیسی ها را در فرودگاه مهرآباد تهران مشاهده می کنید:طبق برنامه پرسپولیس باید ساعت ۲۱:۳۰ روز شنبه (۲۴ مهرماه) در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان برود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سرگردانی ۴ ساعته پرسپولیسی‌ها در مهرآباد +عکس از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×