روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش وریا غفوری به یک فاجعه ملی از منبع مشرق نیوز. "

واکنش وریا غفوری به یک فاجعه ملی

کاپیتان استقلال می گوید دست های پشت پرده باعث بروز فاجعه هایی مثل حذف تیمش از آسیا هستند. حذف از لیگ قهرمانان یک فاجعه ملی بود که نمی توان آن را توجیه کرد.

به گزارش مشرق، وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۳ بر ۲ تیمش برابر مس رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را شکر توانستم صحیح و سالم از زمین بیرون بیایم و ۳ امتیاز را گرفتیم. شرایط خوب است و امیدوارم همین اتفاق ادامه دار باشد.وی ادامه داد: چون تیم صدر جدول است، تیم اعتماد به نفس بیشتری می گیرد و تیم قوی تر و شرایط بهتر می شود. هدف ما قهرمانی است و لیاقتش را داریم. در این مدت به تیم ما ظلم شد. حذف از لیگ قهرمانان یک فاجعه ملی بود که نمی توان آن را توجیه کرد. آدم های دیگر در امور استقلال دخالت می کردند که ورزشی نبودند و باید به این مسائل دقت می شد اما این اتفاق نیافتاد. نه مجلس، نه وزارت ورزش و نه مدیران قبلی جوابگو هستند. نه کسی قبول می کند و نه عذرخواهی می کنند.او اضافه کرد: هر باشگاهی سعی می کند در بالاترین سطح باشد و این اتفاق لطمه می زند. ما انگیزه زیادی داریم اما لطمه زیادی به ما زد. ما فوتبال آماتوری داریم که به آن می خواهیم سر و شکل حرفه ای دهیم اما با این روند نمی شود. وقت آن است آن هایی که خودشان را به خواب زدند، بیدار شوند و سر و سامانی به فوتبال دهند. بالاترین نهاد ورزش، وزارت ورزش و وزیر ورزش است که بارها قول خصوصی سازی شود اما این اتفاق نیافتاده است. دست هایی پشت پرده است که نمی خواهند استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند تا فوتبال حالت گدایی به خودش بگیرد و همیشه کاسه چه کنم چه کنم دست ما باشد و فوتبال همین طوری فقیر باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " واکنش وریا غفوری به یک فاجعه ملی از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×