روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تفکیک کنترل سرخابی‌ها به این زودی اتفاق نخواهد افتاد از منبع مشرق نیوز. "

تفکیک کنترل سرخابی‌ها به این زودی اتفاق نخواهد افتاد

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ایراد اصلی AFC تفکیک کنترل باشگاه های پرسپولیس و استقلال است که با توجه به شرایط، به زودی اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش مشرق، حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار کرد: وزارت اقتصاد برای حل مشکل سرخابی ها سه گواهی صادر کرده است گواهی اول را سازمان امور مالیاتی صادر کرده مبنی بر این که این دو تیم ترتیبات بازپرداخت بدهی مالیات خود را انجام می دهند.رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: گواهی دوم را هم سازمان خصوصی سازی صادر کرده است که تا فوریه ۲۰۲۲ این دو تیم وارد بورس شوند و گواهی سوم را هم وزیر اقتصاد صادر کرده که مجامع این دو تیم براساس آن تفکیک شده و به جای این که سه وزیر واحد در مجامع استقلال و پرسپولیس باشند دو وزیر در یک باشگاه و دو وزیر در باشگاه دیگر منصوب شدند.قربانزاده ادامه داد: با این حال و باوجود اینکه همراهی های بسیار، متأسفانه ایرادات AFC باقی مانده و به گفته AFC تأثیر مهمی که سهامداران یا مدیر یک باشگاه می تواند در یک دوره لیگ در باشگاه دیگر بگذارند پذیرفتنی نیست و باید این مشکل حتماً رفع شود و کنترل این باشگاه ها متفاوت باشند.وی گفت: جدا کردن کنترل این باشگاه ها اتفاقی است که به زودی برای این دو باشگاه رخ نخواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تفکیک کنترل سرخابی‌ها به این زودی اتفاق نخواهد افتاد از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×