روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر از بدهی پرسپولیس به اوساگونا از منبع مشرق نیوز. "

آخرین خبر از بدهی پرسپولیس به اوساگونا

باوجود اعلام آمادگی سازمان لیگ فوتبال برای پرداخت مطالبات بازیکن سابق پرسپولیس اما این باشگاه هنوز اقدامات اولیه برای پرداخت این بدهی را انجام نداده است.

به گزارش مشرق، در گزارشی ابهاماتی نسبت به صدور کارت بازی دو بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس مطرح کردیم. در این گزارش اشاره شده بود که طبق ماده یک دستورالعمل جذب بازیکن و مربی خارجی به دلیل قطعی بودنرای پرونده اوساگونا علیه پرسپولیس و پرداخت نشدن مطالبات این بازیکن، نباید کارت بازی تاجیک های پرسپولیس صادر می شد.براساس ماده یک این دستورالعمل مسئولیت بررسی داشتن یا نداشتن پرونده قطعی باشگاه ها برعهده دپارتمان بین الملل و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال است. در همین راستا نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در توضیح این موضوع گفت که به دلیل این که قرار شده مطالبات اوساگونا از محل مطالبات پرسپولیس در سازمان لیگ به حساب این بازیکن در قطر واریز شود، اجازه صدور کارت بازی را صادر کرده اند.بیشتر بخوانید:با وجود گذشت ۱۰ روز از اظهارات نورشرق اما هنوز مطالبات اوساگونا پرداخت نشده است. طبق پیگیری ها باشگاه پرسپولیس هنوز شماره حساب اوساگونا را به سازمان لیگ فوتبال اعلام نکرده و به همین دلیل مطالبات بازیکن خارجی پرسپولیس پرداخت نشده است.در حال حاضر هنانوف، یکی از این دو بازیکن تاجیک به دلیل مصدومیت نمی تواند برای پرسپولیس به میدان برود اما از سوی دیگر با وجود این که صفروف مشکلی برای همراهی سرخ پوشان ندارد، در سه بازی گذشته برای آن ها به میدان نرفته است و شاید بسته نشدن پرونده اوساگونا دلیل بازی نکردن این بازیکن تاجیکستانی است.پیش از این باشگاه گل گهر به دلیل این که کارت بازی اریک بایناما بوکوم، بازیکن گابنی اش براساس مدارک جعلی صادر شده بود، با کسر امتیاز و جرائم سنگین مالی مواجه شد. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که باشگاه پرسپولیس ریسک دچار نشدن به سرنوشت گل گهر را نپذیرفته و فعلا قصد استفاده از تاجیک ها را ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آخرین خبر از بدهی پرسپولیس به اوساگونا از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×