روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لبوفروشی هم می‌کردند می‌توانستند درآمدزایی کنند از منبع مشرق نیوز. "

لبوفروشی هم می‌کردند می‌توانستند درآمدزایی کنند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد، مدیرانی که در این باشگاه در رأس کار بودند نتوانسته اند از برند باشگاه درآمدزایی داشته باشند.

به گزارش مشرق، جمشید شاه محمدی درباره حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: وزارت ورزش از گذشته تاکنون مقصر این اتفاق است، چرا که این وزارتخانه مدیران را در رأس دو باشگاه می گذارد. این بدهی ها را چه کسی بالا آورده است؟ مدیران منصوب وزارت ورزش. وقتی افراد بی لیاقت مدیریت دو باشگاه را به دست می گیرند، وضع همین می شود. شاید این اتفاق آقایان را به خودشان بیاورد.وی ادامه داد: من که در این مملکت کاره ای نیستم، بلدم دو ساعته پول در بیاورم، اینها که ادعای اقتصاددانی دارند، چطور این همه بدهی آورده و یک ریال هم درآمدزایی نکرده اند؟! از برند پرسپولیس و استقلال چقدر می شود درآمدزایی کرد؟ شما جلوی در باشگاه لبوفروشی هم کنی، چون قرمز رنگ است، می توانی برای باشگاه درآمد داشته باشی، اما مسئله این است که اینها آمده اند جیب خودشان را پر کنند!بیشتر بخوانید:پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: من نگران تیم ملی هستم و می ترسم دامنه این حذف شدن ها به تیم ملی هم برسد. بالاخره وقتی ببینند با حذف تیم های ایرانی باز هم تغییری در خط مشی مالی آنها اتفاق نیفتاده، ممکن است محرومیت هایی برای کل فوتبال ایران در نظر بگیرند. وقتی آقایان سندسازی می کنند باید بدانند AFC و فیفا این چیزها را می فهمند. فوتبال برای آقایان شده سکوی پرتاب. کدام شان از اینجا به مجلس و شورای شهر نرفتند؟ آن وقت پیشکسوت بیچاره باشگاه چیزی برای خوردن ندارد و برخی حتی خانه اجاره ای هم ندارند. ما خیلی پیشکسوت گرفتار داریم.شاه محمدی با اشاره به اینکه سرخابی ها بهتر است یکی دو سال سراغ بازیکن گران داخلی و خارجی نروند تا بدهی ها صاف شود، خاطرنشان کرد: مگر واجب است وقتی پول ندارید بازیکن خارجی بگیرید؟ یکی دو سال از فوتبال پایه استفاده کنید. زمان علی پروین بی پولی بود و بازیکن به عشق پیراهن بازی می کرد. از حسین عبدی که ۱۸ سال برای این تیم بازی کرده بپرسید چقدر از پرسپولیس پول گرفته است. حالا زمانه عوض شده است. دیگر کسی اینطوری بازی نمی کند و همه گرفتار هستند، اما پرسپولیس و استقلال یکی دو سال بازیکن گران نخرند. یک مدیریت درست بیاید و زیرساخت ها را درست کند. اگر فروشگاه زده بودند، با پول فروش محصولات باشگاه با برند پرسپولیس و استقلال کلی درآمد داشتند و هر کسی نمی توانست پیراهن و تجهیزات باشگاه را بفروشد و ریالی به سرخابی ها نرسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " لبوفروشی هم می‌کردند می‌توانستند درآمدزایی کنند از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×