روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " روایت مدیرعامل پدیده از قدرت ماورایی سرپرست پرسپولیس از منبع مشرق نیوز. "

روایت مدیرعامل پدیده از قدرت ماورایی سرپرست پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پدیده نسبت به اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، مسعود معمایی مدیرعامل پدیده در گفت وگو با رسانه این باشگاه گفت: دو سال و نیم از یک بدهی گذشته است و در باشگاه پرسپولیس خیلی ها آمده اند و خیلی ها هم رفته اند ولی قرار نیست با این جابجایی ها تعهدات مالی این باشگاه صفر شود یا پاک شود.وی افزود: آقای صدری مدیر عامل پرسپولیس مگر به کجا وصل است یا چه قدرت ماورایی دارد که در برنامه زنده عنوان می کند من پول باشگاه پدیده را نمی دهم (اینجا). اگر بدهی های مدیر قبلی به آقای صدری مربوط نمی باشد، پس ایشان حق استفاده از درآمد هایی که در دوران آقای انصاریفرد و مدیران قبلی پرسپولیس کسب شده را ندارد. مدیرعامل پدیده تاکید کرد: ما با این ادبیاتی که از آقای صدری شنیدیم، برای ادامه پیگیری هایمان در خصوص طلب باشگاه بزرگ پدیده مصمم تر شدیم و به هیچ عنوان از این حق مسلم خود نمی گذریم. آقای صدری عنوان کرده است تا زمانی که من باشم، این طلب را نمی دهم. مگر قانون قرار است بنا بر بودن یا نبودن افراد و مدیر ها با عناوین و مسائل مختلف برخورد کند و حکم صادر کند. قانون همیشه یکسان است. چه ایشان باشند و چه نباشند، باشگاه پرسپولیس ملزم به پرداخت طلب باشگاه پدیده می باشد.معمایی ادامه داد: دوران نمی دهم چون زورم زیاد است تمام شده است و به لطف قانون و ارکان انضباطی و قضائی فدراسیون فوتبال حق خود را از باشگاه پرسپولیس خواهیم گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " روایت مدیرعامل پدیده از قدرت ماورایی سرپرست پرسپولیس از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×