روی خط خبر

  • لیگ
  • مشرق نیوز
  • پروژه‌ حذف سرخابی‌ها از فردای نه گفتن وزیر به اولیایی و دوستان

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پروژه‌ حذف سرخابی‌ها از فردای نه گفتن وزیر به اولیایی و دوستان از منبع مشرق نیوز. "

پروژه‌ حذف سرخابی‌ها از فردای نه گفتن وزیر به اولیایی و دوستان

درست از فردای روزی که حمید سجادی وزیر ورزش با پیشنهاد کاظم اولیایی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به جمعی خاص مخالفت کرد، پروژه ی حذف این دو تیم از لیگ قهرمانان آسیا کلید خورد.

به گزارش مشرق، این پیشنهاد در دیداری مطرح می شود که به واسطه رحیم زارع، رییس کمیته ورزش مجلس با وزیر شکل گرفته بود؛ آقای زارع در دیداری از وزیر می خواهد که همراهش هم او را ببیند؛ کاظم اولیایی.البته کاظم اولیایی، عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال و مدیر اسبق تیم های فوتبال استقلال، پاس همدان و برق تهران، به همراه پنج شش نفر وارد جلسه می شود.آنها با گلایه از وضعیت موجود تیم داری باشگاه ها، به وزیر می گویند که تیم های استقلال و پرسپولیس باید خصوصی شوند.اما پیشنهاد آنها چه بود؟ اولیایی و همراهانشان می گویند که این دو تیم پایتخت به صورت مدیریت پیمانی به شرکت شان واگذار شود و وعده می دهند که توان نگهداری این تیم ها را دارند.حمید سجادی مخالفت می کند؛ می گوید که اختیار این کار را ندارد و اگر داشت هم مخالف خصوصی شدن با این شیوه است.از فردای آن روز چوب هایی لای چرخ این دو تیم قرار می گیرد تا به لیگ قهرمانان آسیا نرسند.منبع: انصاف نیوز

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پروژه‌ حذف سرخابی‌ها از فردای نه گفتن وزیر به اولیایی و دوستان از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×