روی خط خبر

  • لیگ
  • مشرق نیوز
  • نحوه برخورد تکراری و خطرناک باشگاه پرسپولیس با طلبکار بین‌المللی

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نحوه برخورد تکراری و خطرناک باشگاه پرسپولیس با طلبکار بین‌المللی از منبع مشرق نیوز. "

نحوه برخورد تکراری و خطرناک باشگاه پرسپولیس با طلبکار بین‌المللی

باشگاه پرسپولیس همچنان برای پرداخت طلب کریستین اوساگونا تعلل می کند تا خطری جدی این باشگاه را تهدید کند.

به گزارش مشرق، باشگاه پرسپولیس د حالی همراه با استقلال از رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا باز ماند که یکی از مهم ترین عوامل آن عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان پیشین خارجی خود بود.بدهی پرسپولیس به گابریل کالدرون در حالی ۲۹ آذرماه از سوی وکیل سرمربی پیشین آرژانتینی سرخپوشان مورد تأیید برای تسویه قرار گرفت که در بررسی اسناد حقوقی این باشگاه از سوی مؤسسه آلمانی طرف قرارداد با AFC همچنان بدهکار بود.در صورتیکه اگر پرداخت طلب کالدرون یک ماه زودتر از تاریخ تسویه نهایی بود به عنوان ایراد و بدهی در لیست ابهامات و نواقص کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه ای قرار نمی گرفت.روندی که در حال حاضر برای کریستین اوساگونا نیز در حال تکرار است و باشگاه با وجود نامه ۲۰ روز قبل وکیل وی (اول دی ماه) مبنی بر پرداخت طلب این بازیکن اقدامی نکرده است و منتظر تأیید مسئولان بانک مرکزی برای پرداخت به این بازیکن است.این در حالی است که پرسپولیس در آستانه شروع نقل و انتقالات زمستانی چاره دیگری جز تسویه با کالدرون ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " نحوه برخورد تکراری و خطرناک باشگاه پرسپولیس با طلبکار بین‌المللی از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×