روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تعارض منافع ذوالفقارنسب در پرسپولیس و فدراسیون از منبع مشرق نیوز. "

تعارض منافع ذوالفقارنسب در پرسپولیس و فدراسیون

حضور همزمان بیژن ذوالفقارنسب در هیات مدیره پرسپولیس و کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال شائبه تعارض منافع را تقویت می کند.

به گزارش مشرق، با اعلام وزارت ورزش و جوانان بیژن ذوالفقارنسب، محمد علیپور، محمد اسد مسجدی، مجید پوراحمدی به همراه رضا درویش که به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شده به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه معرفی شدند.انتخاب ذوالفقارنسب به عنوان یکی از اعضای جدید این هیات مدیره در شرایطی صورت گرفته که وی اکنون به عنوان مشاور وزیر ورزش و جوانان هم مشغول فعالیت است.البته نکته عجیب درباره حضور ذوالفقارنسب در هیات مدیره پرسپولیس این است که وی امروز به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال هم انتخاب شده است.فعالیت همزمان این چهره ورزشی در هیات مدیره پرسپولیس و کمیته مهمی مثل کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال که در پیشبرد برنامه های فنی مهم ترین فدراسیون کشور نقش راهبردی دارد، یکی از مصادیق تعارض منافع است. با این وضعیت به نظر می رسد یا باید فدراسیون فوتبال از انتخاب ذوالفقارنسب دست بکشد یا وزارت ورزش عضویت این فرد در هیات مدیره پرسپولیس را لغو کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تعارض منافع ذوالفقارنسب در پرسپولیس و فدراسیون از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×