روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فاصله پرسپولیس و استقلال در صدر جدول کمتر شد! از منبع مشرق نیوز. "

فاصله پرسپولیس و استقلال در صدر جدول کمتر شد!

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت در صورت تساوی تیم هایی که امتیاز برابری در جدول دارند، تفاضل گل تعیین کننده جایگاه تیم قهرمان خواهد بود.

به گزارش مشرق، سهیل مهدی هفته گذشته اعلام کرد در صورت تساوی تیم هایی با امتیاز برابر در دیدارهای رودررو، تیمی که گل بیشتری در خانه حریف به ثمر رسانده، در جدول جایگاه بهتری کسب و عنوان قهرمانی را کسب می کند.حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال اما این موضوع را رد کرد. وی در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر در این باره اظهار داشت: هیئت رئیسه فدراسیون چند ماه پیش، اولویت بازی رودررو را در هنگام برابری امتیازات تیم ها به سازمان لیگ ابلاغ کرد و این مصوبه به باشگاه ها نیز ابلاغ شد. در صورتی که تیم ها در بازی رودررو به تساوی برسند، تفاضل گل حساب می شود و گل زده در خانه حریف مورد محاسبه قرار نمی گیرد.به این ترتیب در صورت برابری امتیازات تیم های استقلال و پرسپولیس در پایان لیگ بیستم، تفاضل گل برتر عامل تعیین قهرمان می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فاصله پرسپولیس و استقلال در صدر جدول کمتر شد! از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×