روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماندن گل‌محمدی وضعیت پرسپولیس را بدتر می‌کند از منبع مشرق نیوز. "

ماندن گل‌محمدی وضعیت پرسپولیس را بدتر می‌کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تصمیم گیری های گل محمدی گفت: چیدمان پرسپولیس و عملکرد فنی این تیم ثابت کرده ادامه حضور گل محمدی شرایط پرسپولیس را از این هم بدتر خواهد کرد.

به گزارش مشرق، رحیم یوسفی با انتقاد از عملکرد فنی پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن، اظهار داشت: چیدمان اولیه پرسپولیس نشان می دهد ما توان قهرمانی در لیگ را نداریم. یک مربی متوسط هم بعد از یک بازی متوجه می شود تمیروف توانایی فنی ندارد اما نمی دانم چرا کادرفنی پرسپولیس بعد از ۷ بازی هنوز متوجه این مساله نشده و این موضوع مشکوک است.وی ادامه داد: حضور تمیروف شیوه بازی پرسپولیس را خراب کرده و سایر بازیکنان هم شیوه فوتبال او درک نمی کنند. گل محمدی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی و پرسپولیس را دارد چرا او نباید توانایی ترکیب چیدن داشته باشد؟پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به اعتقاد من در استفاده از تمیروف موضوع خاصی وجود دارد اگر نه این مهاجم بیشتر برای دو ماراتن مناسب است تا فوتبال. امیدوارم آن چیزی که در ذهن من وجود دارد صحت نداشته باشد.یوسفی اظهار داشت: متاسفم که امروز هواداران ما باید چشم به بازی استقلال داشته باشند تا شاید آنها نتیجه نگیرند و ما بتوانیم فاصله را کم کنیم البته اگر آنها تا پایان لیگ هم ببازند ما هم توان بردن حریفان خود را با این شیوه بازی نداریم. تنها را نجات پرسپولیس در شرایط فعلی چیدمان درست ترکیب اصلی است.وی ادامه داد: کادرفنی ادعای بهترین بودن دارد و انصافا هم بهترین تیم آسیا را هم در اختیار دارد اما استعفاهای فراوان باعث ایجاد حاشیه در تیم شده است. گل محمدی با قراردادی سنگین به پرسپولیس آمده و در حال حاضر هم به دنبال برنامه ریزی است تا مشکلات را به گردن دیگری بیندازد و بتواند در پرسپولیس بماند. امیدوارم مدیران باشگاه به رفتارهای حاشیه ایی ورود کنند و مانع ضربه خوردن پرسپولیس شوند.بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه مربیگری گل محمدی در پرسپولیس را اشتباه دانست و تصریح کرد: ادامه حضور این کادرفنی فقط به پرسپولیس آسیب بیشتری می زند و شرایط را خراب تر می کند. مربی هایی بسیار توانایی هستند که می توانستند با هزینه کمتر تیم قدرتمند تری را روانه مسابقات کنند.یوسفی ادامه داد: حضور پیشکسوتان در باشگاه می تواند به پرسپولیس کمک زیادی کند اما متاسفانه مدیران باشگاه به جای استفاده از ما سراغ استقلالی ها رفتند و از آنها در بخش های مختلف باشگاه استفاده می کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ماندن گل‌محمدی وضعیت پرسپولیس را بدتر می‌کند از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×