روی خط خبر

  • لیگ
  • مشرق نیوز
  • شرایط سختی پس از جدایی از پرسپولیس داشتم/ باید با رکوردشکنی قهرمان شویم

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شرایط سختی پس از جدایی از پرسپولیس داشتم/ باید با رکوردشکنی قهرمان شویم از منبع مشرق نیوز. "

شرایط سختی پس از جدایی از پرسپولیس داشتم/ باید با رکوردشکنی قهرمان شویم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی از پرسپولیس به استقلال رفتم، شرایط سختی داشتم ولی هواداران به من انرژی مثبت زیادی دادند.

به گزارش مشرق، آرمان رمضانی درباره گلزنی اش در بازی استقلال مقابل شهر خودرو مشهد در هفته بیست وششم لیگ برتر فوتبال، گفت: آن شب یکی از بهترین شب های زندگی ام و همینطور هواداران بود. زمانی که قصد ورود به زمین را داشتم از هواداران انرژی گرفتم. انگیزه زیادی داشتم که گل بزنم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و هواداران را خوشحال کردم.وی در مورد جدایی اش از پرسپولیس و پیوستنش به استقلال تصریح کرد: اوایل پیوستنم از پرسپولیس به استقلال، شرایط سخت بود ولی هواداران استقلال خیلی به من انرژی دادند. کادرفنی، بازیکنان و هواداران طوری با من برخورد کردند و مرا پذیرفتند که انگیزه ای شد تا جواب محبت شان را بدهم. می دانستم کسی که تلاش کند، خدا روزی جواب زحماتش را می دهد. نمی خواهم حرفی بزنم که خوشایند هواداران باشد ولی برای رسیدن به پیراهن استقلال خیلی تلاش کردم. هر بار وارد زمین می شدم می خواستم عملکردم طوری باشد که این پیراهن را حفظ کنم، حالا اگر با گل زدن نشود، با جنگیدن و دویدن تمام توانم را بگذارم.مهاجم استقلال درباره ۴ بازی باقیمانده آبی پوشان تا پایان فصل جاری گفت: هنوز چیزی تمام نشده و فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد. طبق صحبت های آقا فرهاد (مجیدی) باید ۴ بازی باقیمانده را ببریم. باید این بازی ها را پیروز شویم و رکوردها را حفظ کنیم و با شرایط خوب قهرمان شویم.رمضانی در خصوص واکنش ها به گلزنی اش پس از بازی با شهر خودرو گفت: صحبت های زیادی با هواداران دارم ولی باید از آنها تشکر کنم که انرژی مثبتی به من دادند. آن شب بهترین، شب زندگی من بود، چون هواداران زیادی به ورزشگاه آمده بودند و زمانی که ویدئوها را می بینم خوشحالم که آنها را شادمان به خانه های شان فرستادیم. یکی از ویدئوهایی که دیدم و جالب بود، صحنه ای بود که ابتدا توپ امیرحسین حسین زاده به تیر برخورد می کند و هواداران افسوس می خورند ولی دو ثانیه بعد به خاطر گلی که زدم، همگی خوشحال شدند.وی در مورد بازی با فولاد خوزستان در هفته بیست وهفتم لیگ، خاطرنشان کرد: همه می دانند فولاد تیم خوبی است و بازی کردن در زمین آنها شرایط خودش را دارد. با تمام توان برای بردن وارد زمین می شویم و چیز دیگری نمی خواهیم. کادرفنی و آقا فرهاد هم گفته اند باید بازی را ببریم. امیدوارم دست پر برگردیم تا شرمنده هواداران نشویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شرایط سختی پس از جدایی از پرسپولیس داشتم/ باید با رکوردشکنی قهرمان شویم از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×