روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است از منبع مشرق نیوز. "

پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تأکید کرد دیدار مقابل پرسپولیس برای شاگردان تارتار حیثیتی بوده است و آنها نهایت تلاش خود را برای پیروزی در این بازی کرده اند.

به گزارش مشرق، سجاد دانایی، درباره تساوی تیمش برابر پرسپولیس گفت: متأسفانه قبل از این بازی یک جو ناجوانمردانه در مورد مهدی تارتار درست شده بود و به همین دلیل این بازی برای ما یک بازی حیثیتی بود و دوست نداشتیم به پرسپولیس ببازیم. حتی گل اول را هم زدیم و در طول بازی نیز چند موقعیت خوب را از دست دادیم.وی در پاسخ به این پرسش که چرا در دیدار برابر پرسپولیس عقب نشینی کردند، عنوان کرد: پرسپولیس قوی ترین تیم ایران است و به اصفهان آمده بود تا این بازی را ببرد. خیلی از تیم ها برابر پرسپولیس عقب نشینی می کنند و از طرفی ما هم گل زده بودیم و دنبال حفظ نتیجه بودیم. با این حال روی ضدحملات موقعیت های خوبی داشتیم و برابر پرسپولیس مستحق گرفتن سه امتیاز بودیم.بیشتر بخوانید:مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در واکنش به اعتراض پرسپولیسی ها به صحنه ای که مهدی عبدی در محوطه جریمه ذوب آهن سرنگون شد، اظهار داشت: من در آن صحنه با پای راستم توپ را گرفتم و عبدی هم خودش را انداخت تا پنالتی بگیرد، ولی آن صحنه اصلاً پنالتی نبود.دانایی در مورد بازی بعدی تیمش برابر تراکتور هم خاطرنشان کرد: بازی سختی است، ولی ما میزبان هستیم و باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم تا جایگاه مان در جدول بهتر شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس قوی‌ترین تیم ایران است از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×