روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قنبرپور: فدراسیون فوتبال خاص است از منبع مشرق نیوز. "

قنبرپور: فدراسیون فوتبال خاص است

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: فدراسیون خاصی داریم که یا خیلی آرام حرکت می کند یا بسیار با عجله. از سوی دیگر با توجه به نزدیک شدن به پایان لیگ، حضور سرمربی تیم ملی در ایران ضروری است.

به گزارش مشرق، مصطفی قنبرپور درباره روند آماده سازی تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: تیم هایی که به جام جهانی راه یافته اند، باید برنامه دقیق و مدونی داشته باشند و اگر صادقانه بگویم ، فدراسیون خاصی داریم که یا خیلی آرام حرکت می کند یا بسیار با عجله. زمان آن رسیده که برنامه درستی را برای آماده سازی تیم ملی و دیدارهای تدارکاتی ارائه دهند.وی ادامه داد: حضور «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی در روزهای پایانی لیگ و همچنین برای برنامه ریزی برای برگزاری اردوهای تیم ملی در کشور ضروری است. از سوی دیگر اینگونه هم نیست که سرمربی بدون هماهنگی با مسئولان فدراسیون به کشورش رفته باشد و دلیل اینکه چرا سرمربی تیم ملی در این شرایط در ایران نیست را باید از مدیران فدراسیون بپرسیم. اما حضور وی باعث دلگرمی بازیکنان می شود و برای نظارت دقیق تر بر عملکرد بازیکنان در تیم های باشگاهی ضروری است.قنبرپور همچنین گفت: ما همیشه کارهای سخت را بهتر انجام می دهیم و نتیجه خوبی می گیریم. ایرانی ها همیشه شگفتی ساز بوده اند و به طور قطع می توانیم با برنامه ریزی مناسب و داشتن دیدارهای تدارکاتی به مرحله بعد جام جهانی نیز صعود کنیم.وی افزود: رقبای ما بازی های دوستانه با تیم هایی مثل آلمان و ایتالیا را در برنامه کار خود دارند و ما هم باید سطح دیدارهای تدارکاتی را تا این حد بالا ببریم. فکر می کنم برنامه های خوبی برای تیم ملی در نظر گرفته شده است.سرپرست اسبق تیم پرسپولیس همچنین در خصوص شرایط سرخپوشان در لیگ برتر خاطرنشان کرد: اوضاع پرسپولیس حساس است؛ اما قهرمانی این تیم دور از دسترس نیست و البته پرسپولیس بازیکنانی مثل سید جلال حسینی را در اختیار دارد.قنبرپور تصریح کرد: در این برهه زمانی نقش مربیان و کادر فنی بسیار پررنگ است، چرا که باید برای همه بازیکنان این مسئله را روشن کنند که فقط برای خوشحالی طرفداران بجنگند و هیچ چیز دیگری مهم تر از هواداران و مردم نیست. مدیران هم باید یادشان باشد که پشتیبانی مالی، ساق بازیکنان را تقویت می کند و مکمل انگیزه بازیکنان برای قهرمانی است.وی درباره نقش آفرینی «شیرزاد تمیروف» بازیکن ازبکستانی پرسپولیس گفت: بازیکنانی که به پرسپولیس می آیند باید در شأن این تیم باشند. گاهی اوقات فوتبالیست های خوبی جذب می شوند اما نمی توانند آنطور که باید خودشان را نشان بدهند و عملکرد واقعی آنان دیده نمی شود. در کل بازیکنان پرسپولیس باید یادشان باشد که ادامه دهنده راه چه ستارگان و بزرگانی در این تیم هستند و میراث چه کسانی در اختیار آنها قرار گرفته است.قنبرپور در خصوص شرایط اخلاقی بازیکنان و لیگ برتر اظهار داشت: به نظرم روح ورزشی در فوتبال ما از بین رفته است و گاهی نکات اخلاقی بین ورزشکاران به شکل ناهنجاری دیده می شود. باید مثل گذشته فوتبال برای مردم شادی آفرین و مایه افتخار برای مردم و کشورمان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " قنبرپور: فدراسیون فوتبال خاص است از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×