روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تمیروف باید فوتبال را از پایه یاد بگیرد از منبع مشرق نیوز. "

تمیروف باید فوتبال را از پایه یاد بگیرد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: «شرزود تمیروف» یک بازیکن خارجی درجه پنجم است که باید فوتبال را پایه یاد بگیرد. اینگونه بازیکنان خارجی بی کیفیت در لیگ ایران زیاد هستند که نباید از آنان انتظار درخشش داشت.

به گزارش مشرق، جمشید شاه محمدی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: چهار بازی تا اتمام فصل باقی مانده و فکر می کنم که پرسپولیس همچنان شانس کسب عنوان قهرمانی را دارد و اگر هم این اتفاق رخ ندهد چیزی از ارزش های این تیم کم نمی شود.وی در خصوص بازیکنان خارجی و سایر نفرات که در ابتدای فصل به پرسپولیس ملحق شدند، توضیح داد: خریدهای پرسپولیس اصلا در سطح این تیم نیستند و کاملا مشخص است که چه کسانی این بازیکنان را به تیم تحمیل می کنند. تنها دلال ها هستند که با انتقال چنین بازیکنانی به سود کلانی دست پیدا می کنند.بیشتر بخوانید:شاه محمدی تاکید کرد: واقعا «شرزود تمیروف» بازیکن خارجی درجه پنج است که به نظرم باید اول فوتبال را از پایه یاد بگیرد. بسیاری از این بازیکنان خارجی در لیگ ما هستند که حتی بازی کردن هم بلد نیستند چه برسد به اینکه انتظار درخشش از آن ها داشته باشیم.پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با اعتراض «رامین رضاییان» هنگام تعویض در دیدار مقابل ذوب آهن، گفت: فکر می کنم رامین اشتباه بزرگی انجام داد که باید از کادر فنی و هواداران که صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس هستند عذرخواهی کند.وی افزود: به نظرم بعضی از نفرات بیش از اندازه در تیم بزرگ شده اند و این باعث شده که به خودشان اجازه همچین رفتاری را بدهند. در گذشته اصلا این رفتارها جایی در تیم نداشت و باید خیلی زود جلوی اینگونه اقدامات گرفته شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تمیروف باید فوتبال را از پایه یاد بگیرد از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×