روی خط خبر

  • لیگ
  • مشرق نیوز
  • اسکوچیچ بهتر از کی‌روش است/ دراگان هر کمکی بخواهد انجام می‌دهم

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اسکوچیچ بهتر از کی‌روش است/ دراگان هر کمکی بخواهد انجام می‌دهم از منبع مشرق نیوز. "

اسکوچیچ بهتر از کی‌روش است/ دراگان هر کمکی بخواهد انجام می‌دهم

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و پرسپولیس گفت: این اخبار در مورد تیم ملی ایران برای من بسیار عجیب و غریب است و دلیل این همه حواشی را در بین بازیکنان تیم ملی و مسئولان فدراسیون واقعاً نمی دانم.

به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ درباره اتفاقات فدراسیون و حواشی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از اتفاقات فدراسیون فوتبال ایران خیلی تعجب می کنم و واقعا نمی دانم چه واژه ای را به کار ببرم! ظاهرا نه هیات رییسه و نه دیگر مسئولان نمی داند چیکار می کنند. این تصمیم ها کاملا غیر حرفه ای است و فدراسیون ایران را زیر سوال برد.وی افزود: نمی دانم پشت پرده چنین تصمیم هایی چیست؟ ولی ظاهرا به دنبال اجرای شو بودند تا آرامش تیم ملی را بر هم بزنند و هدف این بود که شخصیت سرمربی تیم ملی را زیر سوال ببرند که موفق هم شدند. این مدیریت در دنیا منحصر به فرد است که اول شایعه درست می کنند و سپس همون را اجرایی می کنند. اما وقتی که شرایط داشت بحرانی تر می شد عقب نشینی کردند. این مسائل نشان داد بعضی ها به غلط به جایگاهی رسیده اند.بیشتر بخوانید:برانکو در ادامه خاطر نشان کرد: باز هم می گویم اسکوچیچ از کی روش بهتر است و عملکرد دو مربی مشخص است که من چرا از سرمربی فعلی تیم ملی ایران حمایت می کنم. دراگان تیم ملی ایران را زیر صفر تحویل گرفت، تیمی که همه بصورت قطعی از ناامید بودند و ایران را حذف شده می دانستند. به همین دلیل منتظر ناکامی اسکوچیچ بودند تا کاسه و کوزه ها را سر این مربی بشکنند. اما او با اقتدار و با بهترین نتایج ممکن نتیجه گرفت و با ایران به جام جهانی صعود کرد. سرمربی فعلی تیم ملی عمان ادامه داد: فوتبال ایران یکی مثل دادکان را می خواهد تا شأن فوتبال ایران را حفظ کند و آرامش داشته باشد.سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و پرسپولیس درباره بدهی مالیاتی ۵ ساله اش، عنوان کرد: من ۱۲ میلیارد بدهی مالیاتی دارم، اما چند سال است فقط وعده می دهند که این بدهی پرداخت می شود. این مبلغ را باید باشگاه پرسپولیس پرداخت کند و دلیل کوتاهی در این موضوع را نمی دانم. اما اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد دوباره وعده دهد، من از طریق مراجع قضایی شکایت خواهم کرد تا تکلیف روشن شود. صبر و تحمل من هم حدی دارد و نباید باشگاه از رفتار من سو استفاده کند.برانکو در پایان گفت: یک قانون نا نوشته وجود دارد که هر مربی موفق شود تیم را به جام جهانی ببرد، باید روی نیمکت تیم در جام جهانی حضور داشته باشد ، اسکوچیچ مربی کاربلدی است و مطمئن هستم کارش را به خوبی برای جمع و جور کردن حواشی تیم ملی انجام می دهد ولی اگر هم کمکی خواست من با کمال میل برای او انجام می دهم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اسکوچیچ بهتر از کی‌روش است/ دراگان هر کمکی بخواهد انجام می‌دهم از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×