روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو آماده بازگشت به ایران؟ از منبع مشرق نیوز. "

برانکو آماده بازگشت به ایران؟

اینکه چرا برانکو برای وصول پولی که به خودش هم نمی رسد این همه اصرار دارد، احتمالا به این دلیل است که او زودتر از حد تصور، خودش را آماده بازگشت به ایران کرده است.

به گزارش مشرق، یک عرف خیلی بد و ناجور در فوتبال ایران داریم که براساس آن پرداخت مالیات اغلب بازیکنان و مربیان خارجی به عهده طرف قرارداد ایرانی (باشگاه یا فدراسیون) گذاشته می شود. این اصلا رسم جالبی نیست و در تضاد با فلسفه ذاتی مالیات ستانی قرار می گیرد که البته بحث جداگانه ای است. سوژه مطلب فعلی اما چیز دیگری است؛ اینکه برانکو ایوانکوویچ برای چندمین بار باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده که اگر بدهی مالیاتی او را نپردازند، شکایت خواهد کرد.بیشتر بخوانید:برانکو از زمان حضورش در ایران بدهی مالیاتی دارد که چیزی حدود ۱۲میلیارد تومان برآورد می شود. او یک بار از پرسپولیس شکایت کرده و کل پولش را گرفته، اما حالا در اندیشه شکایتی دیگر برای مجاب کردن باشگاه به پرداخت این بدهی است؛ پولی که طبیعتا توی جیب او نمی رود و سر از خزانه دولت درمی آورد.اینکه چرا برانکو برای وصول پولی که به خودش هم نمی رسد این همه اصرار دارد، احتمالا به این دلیل است که او زودتر از حد تصور، خودش را آماده بازگشت به ایران کرده است. مربی کروات می داند برقرارماندن این بدهی، یک مانع جدی برایش محسوب می شود و ممکن است پیشنهاددهنده های ایرانی را دلسرد کند، بنابراین فشارش را روی باشگاه گذاشته تا هر چه زودتر مالیات او را بپردازد. در مقام مقایسه بد نیست بدانید برانکو از سال ۸۵تا ۹۴که به ایران برگشت، هرگز پیگیر بدهی مالیاتی قبلی اش نبود، اما گویا حالا شرایط فرق کرده است.منبع: همشهری

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو آماده بازگشت به ایران؟ از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×