روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سرپرست استقلال: قرعه لیگ برای سپاهان سخت شد نه استقلال از منبع مشرق نیوز. "

سرپرست استقلال: قرعه لیگ برای سپاهان سخت شد نه استقلال

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد تقابل این تیم و سپاهان در هفته نخست رقابت های لیگ برتر، قرعه سپاهان را سخت کرده است نه آبی پوشان.

به گزارش مشرق، بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از مراسم قرعه کشی لیگ برتر درباره اینکه قرعه سختی نصیب این تیم شد و در هفته اول باید با سپاهان مدعی روبه رو شوند، اظهار داشت: قرعه سختی برای سپاهان است نه برای استقلال. با تمام احترامی که قائلم، استقلال تیمی خوب و آماده است. در هر صورت ما باید با سپاهان چه هفته اول یا دهم بازی می کردیم. قرعه ما خوب است.«خیلی از ورزشگاه ها شرایط میزبانی ندارند و آیا این وضعیت رقابت برابر را از بین نمی برد؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: به هر حال همه تیم ها در تلاش هستند ورزشگاه شان آماده شود و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه هنوز VAR نیامده و مشکلات داوری وجود دارد، اظهار داشت: در این باره فدراسیون فوتبال و کمیته داوران باید برنامه ریزی کنند و امیدوارم زودتر این اتفاق رخ دهد.طاهری درباره زمان پایان اردوی استقلال در ترکیه و جذب بازیکن جدید توسط آبی پوشان هم گفت: اردوی ما روز جمعه به پایان می رسد و فعلاً معلوم نیست بازیکن جدیدی بگیریم یا نه.وی همچنین درباره تقابل استقلال و پرسپولیس در لیگ بیست ودوم، اظهار داشت: دربی هفته دوازدهم است و این مسابقه مثل همه بازی ها انجام می شود. تا هفته دوازدهم نیز همه تیم ها آماده می شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سرپرست استقلال: قرعه لیگ برای سپاهان سخت شد نه استقلال از منبع مشرق نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×