روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " السد حالا خطرناک‌تر است! - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

السد حالا خطرناک‌تر است! - مشرق نیوز

حامد کاویانپور بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی حقوق برانکو چند ماه عقب می افتد و حرفی از پول نمی زند نتیجه اش اتحادی می شود که در پرسپولیس می بینیم.

به گزارش مشرق، حامد کاویانپور در مورد بازی برگشت پرسپولیس مقابل السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: مطمئنا بازی سختی پبش روی پرسپولیس است حتی به مراتب مشکل تر از بازی رفت در قطر. از این حیث که السد دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و همه توان خود را در این بازی برای شکست پرسپولیس خواهد گذاشت. آنها تیم کاملا حرفه ای هستند و خوب می دانند در این شرایط حساس چطور باید بازی کنند. پرسپولیس در بازی با الدحیل در آزادی نشان داد که در سخت ترین شرایط می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد و امیدوارم روز سه شنبه با یک بازی کم اشتباه به سلامت از این مرحله عبور کند.وی با بیان اینکه پرسپولیس از لحاظ مالی و امکانات سخت افزاری قابل قیاس با السد نیست، یادآور شد: اینکه پرسپولیس با همه کمبودها و مشکلاتی که داشت تا اینجای رقابت های لیگ قهرمانان بالا آمده کار بسیار با ارزشی است. سال هاست که تیم های بزرگ ما با مشکلات مالی و نداشتن امکانات سخت افزاری دست و پنجه نرم می کنند در حالی که تیمی مثل السد بازیکن 15 میلیون دلاری در اختیار دارد. منطقی نیست در این شرایط از تیم های کشورمان انتظار قهرمانی در آسیا داشته باشیم اما با این حال پرسپولیس با غیرت و تعصب مثال زدنی و درایت کادرفنی اش در آستانه تاریخ سازی است.کاویانپور با تمجید از برانکو تصریح کرد: پرسپولیس در سه فصل اخیر بیش از هر زمان دیگری اتحاد و یکدل بوده و این موضوع بخش مهمی از کار برانکو در این تیم است. شاید به جرات بتوان گفت مهمترین عاملی که پرسپولیس را در آستانه فینال لیگ قهرمانان قرار داده، انسجام و اتحاد تیمی است. وقتی برانکو چند ماه حقوقش عقب می افتد و حرفی از پول نمی زند نشان می دهد چقدر در پرسپولیس درک متقابل بین بازیکنان و مربیان وجود دارد. این طرز تفکر و عمل سرمربی است که باعث می شود چنین اتحادی در تیم ایجاد شود. من به خاطر همین یکدلی در پرسپولیس این تیم را مدعی اول قهرمانی در آسیا می بینم.بازیکن سال های نه چندان دور تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: مورد دیگری که باید اشاره کنم توان بدنی بالای بازیکنان پرسپولیس است. در فوتبال امروز دنیا قدرت و توان بدنی تیم ها نقش اساسی در موفقیت آنها دارد. فکر کنم پرسپولیس در لحاظ بدنی در سطح تیم های خوب دنیا آماده شده و اکثر گل هایش در لیگ قهرمانان را در دقایق پایانی به ثمر رسانده است. مطمئنا اگر بازیکنان پرسپولیس خوب بدنسازی نکرده بودند، نمی توانستند در فشردگی بازی ها با نفرات محدود کیفیت خود را حفظ کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " السد حالا خطرناک‌تر است! - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون