روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عالیشاه: تقوی به پرسپولیسی‌ها تهمت زد! از منبع مشرق نیوز. "

عالیشاه: تقوی به پرسپولیسی‌ها تهمت زد!

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:من برای آقای تقوی احترام قائلم اما او چطور گفته تعدادی از هواداران یک تیم که حتما منظورش پرسپولیس بوده برای باخت تیم ملی لحظه شماری می کردند؟

به گزارش مشرق، امید عالیشاه در خصوص مطلبی که محمد تقوی در صفحه شخصی خود بر علیه پرسپولیس نوشته است، گفت: وقتی که متن آقای تقوی را خواندم برایم باور کردنی نبود که یک شخص فوتبالی که سال ها در خارج از کشور حضور داشته و با فوتبال روز دنیا آشناست این صحبت ها را مطرح کند. او عنوان کرده که زمانی که استقلال به فینال جام باشگاه های آسیا رسیده هیچ حمایتی از این تیم نشده اما به خاطر لطف مدیرانی که به پرسپولیس علاقه دارند بازی این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا در مدارس پخش شده است. واقعاً شنیدن این صحبت ها از یک فرد فوتبالی و با تجربه عجیب است. اینکه سال ها است یک تیم ایرانی نتوانسته به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد گناه ما است؟ ما که درخواست پخش بازی پرسپولیس را از تلویزیون برای مدارس نداشتیم بلکه به دلیل هواداران زیاد پرسپولیس و به خاطر اینکه در آن روز خیلی ها پیگیر بازی پرسپولیس بودند این اتفاق رخ داد و اینطور نیست که کسی به ما لطفی داشته باشد. برای من سوال اینجاست که پخش بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا چه منافاتی با منافع ملی داشته که آقای تقوی این موضوع را مطرح کرده است؟بیشتر بخوانید:وی ادامه داد: من برای آقای تقوی احترام قائلم اما او چطور گفته تعدادی از هواداران یک تیم که حتماً منظورش پرسپولیس بوده برای باخت تیم ملی لحظه شماری می کردند؟ این موضوع یک تهمت است حالا چه به هواداران پرسپولیس و چه به هواداران هر تیم دیگری. شاید هواداران در بازی های باشگاهی با هم کری داشته باشند که حتماً دارند و این از جذابیت فوتبال است اما بدون شک همه مردم ایران خواهان موفقیت تیم ملی در جام ملت ها بودند و کسی برای باخت تیم ملی لحظه شماری نکرده است. نوشته آقای تقوی برای من و خیلی از بازیکنان عجیب است. ما با احساسات هواداران تیم مورد علاقه او چه کاری داشتیم که این صحبت ها را مطرح کرده است؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عالیشاه: تقوی به پرسپولیسی‌ها تهمت زد! از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون