روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف‌سازی گرشاسبی شدند از منبع مشرق نیوز. "

بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف‌سازی گرشاسبی شدند

در پی حاشیه های اخیر، بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف سازی مدیرعامل سابق این باشگاه درباره دریافتی مالی و مطالبات آنها شدند.

به گزارش مشرق، اظهارات محمد تقوی مربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی در یکی از شبکه های ماهواره ای و مطالبی که وی در صفحه شخصی خودش نوشته باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس نسبت به این صحبت ها واکنش نشان دهند. برخی از بازیکنان پرسپولیس که از این اظهارات ناراحت هستند واکنش هایی به این صحبت ها داشته اند و احتمالاً فردا و بعد از بازی با پدیده جواب تقوی را خواهند داد.از طرف دیگر در چند وقت اخیر حاشیه هایی برای بازیکنان پرسپولیس ساخته شده و صحبت از کمک های ویژه و خاص به این باشگاه شده است که این موضوع باعث شده تا بازیکنان پرسپولیس متفق القول خواستار این باشند تا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در این باره شفاف سازی کند.بازیکنان پرسپولیس خواستار این هستند گرشاسبی درباره مبالغی که سرخ پوشان در نیم فصل اول گرفتند و همچنین سایر موارد افشاگری کرده و پاسخی به این شایعاتی که برای سرخ پوشان ساخته شده است بدهد. این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل اول دریافتی بسیار کمی نسبت به سایر تیم ها داشتند و حتی آنها نتوانسته بودند مطالبات گذشته خودشان را دریافت کنند.در چند وقت اخیر حاشیه هایی برای بازیکنان پرسپولیس به وجود آمده بود اما این مسائل باعث اتحاد بیشتر بازیکنان پرسپولیس شد و آنها اجازه ندادند این تیم ضربه بخورد. پرسپولیسی ها با پنجره بسته موفق شدند راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شوند و حالا برای جلوگیری از حاشیه های بیشتر خواستار پاسخگویی گرشاسبی شده اند و باید دید که مدیرعامل سابق پرسپولیس وارد این موضوع می شود یا نه؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف‌سازی گرشاسبی شدند از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×