روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • مهر
  • تلاش برای حل معضل مالیات ورزش/ انتظاری که تیم‌های شهرستانی دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موضوع: تازه ترین ها منبع: مهر
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش برای حل معضل مالیات ورزش/ انتظاری که تیم‌های شهرستانی دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

تلاش برای حل معضل مالیات ورزش/ انتظاری که تیم‌های شهرستانی دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تیم های شهرستانی انتظار دارند همان نگاهی که وزارت ورزش برای حل مشکلات مالیاتی استقلال و پرسپولیس دارد، برای آنها هم وجود داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، بدهی مالیاتی فدراسیون ها و تیم های ورزشی در دو سال اخیر مشکلات زیادی را برای آنها بوجود آورده به گونه ای که حساب برخی فدراسیون ها و روسای آنها مسدود شده و مشکلات آنها را دو چندان کرده است.بعد از گلایه هایی که روسای برخی فدراسیون های ورزشی داشتند و موضوع را با وزیر ورزش در میان گذاشتند، معاونین وزیر رایزنی هایی را با وزارت اقتصاد و دارایی آغاز کردند تا بتوانند مشکل مالیاتی فدراسیون ها را حل کنند.در این میان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که مالکیت آنها در اختیار وزارت ورزش است هم مثل فدراسیون ها با مشکل مالیاتی مواجه هستند. نزدیکان به این دو باشگاه رقم مالیاتی آنها را حدود ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد کرده اند.این در حالی است که این دو باشگاه پرطرفدار پایتخت بدهی های دیگری نیز دارند و همین امر آنها را در خطر حذف از آسیا قرار داده است. به همین خاطر وزیر ورزش دستور پیگیری های لازم را در این زمینه را صادر کرده تا شاید بتوانند با رایزنی و مذاکره با مسئولان وزارت اقتصاد و دارایی مشکل مالیاتی استقلال و پرسپولیس را حل کنند. به دنبال پیگیری های وزارت ورزش برای استقلال و پرسپولیس، تیم های شهرستانی هم که با همین مشکل مواجه هستند خواستار رسیدگی به مشکلات مالیاتی خود شده اند. برخی از مدیران تیم های شهرستانی عنوان کرده اند اگر وزارت ورزش می خواهد نگاه تبعیض آمیزی نداشته باشد باید برای کل ورزش رایزنی کند و مشکل مالیات تیم ها و هیات های مختلف را حل کند.تیم های فوتبال شهرستانی در لیگ برتر و لیگ دسته اول هم با مشکلات مالیاتی مواجه هستند و انتظار دارند وزارت ورزش در نگاهی یکسان به وضعیت آنها هم رسیدگی کند. البته در این میان انتظار تیم هایی که توسط بخش خصوصی اداره می شوند بیشتر است چرا که تیم های دولتی بخشی از هزینه ها و کمک هایشان را از دولت می گیرند و مشکلات شان کمتر است اما تیم های خصوصی ناچارند هم از جیب شان برای اداره شدن هزینه کنند و هم مالیات را بدهند.به نظر می رسد وزارت ورزش برای اینکه ذهنیت حمایت از دو تیم استقلال و پرسپولیس را پررنگ نکند و نگاه ویژه ای به همه تیم ها داشته باشد، برای بخشیدن مالیات تیم های شهرستانی به ویژه تیم های پرطرفدار هم قدم برخواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش برای حل معضل مالیات ورزش/ انتظاری که تیم‌های شهرستانی دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×